Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukrász legyek vagy Fotográfus?

Cukrász legyek vagy Fotográfus?

Figyelt kérdés

Mindkettőt nagyon szeretem csinálni, szerintetek melyik OKJ-t érdemesebb elvégezni?


(Ha nem nézzük, h mennyit lehet velük keresni, csak élvezeti szempontból)



2016. febr. 22. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

engem a cukrászat jobban érdekelne és tuti mennék ki külföldre utána. De most másokat meg lehet, hogy a fotózás érdekel jobban.


Ha fotós lennék, akkor meg tuti, hogy fehérneműs / bikinis / félmeztelen / meztelen lányokat akarnék fotózni :D

2016. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fotósból Dunát lehet rekeszteni, ma már mindenki fényképez és egyre kevésbé akarnak az emberek fizetni a fotózásért. hobbinak szép, de valamiből ki kell termelni a drága fotó felszerelés árát, úgyhogy nem árt, ha van mellé egy jövedelmező főállásod. a cukrászatra nem tudom, mekkora az igény, de biztos, hogy több esélyed van megélni belőle.


ha a megélhetést nem nézzük, csak élvezeti szempontból neked kell tudni, hogy te melyiket élvezed jobban. ez persze nagyban függ majd attól is, hogy milyen helyen, milyen főnök és kollégák mellett, mit dolgozol majd és milyen lesz ott a hangulat. egy rossz légkörű munkahelyen, vacak munkát utálni fogsz, akármit is kell csinálni, míg ha jó a légkör, jó fej emberekkel kell együtt dolgoznod, akkor a kevésbé jó munka is lehet öröm.

2016. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 addig oké, hogy ha fotós lennél, akkor te fehérneműs / bikinis / félmeztelen / meztelen lányokat fotóznál, de azt ugye tudod, hogy ha ebből élsz, akkor is le kell őket fotózni, ha épp bűn rondák, kövérek? mert ha ez a munkád, akkor nem kívánság műsor és élvezkedés van, hanem a megrendelő diktál és azt fotózod, amiért fizetnek...
2016. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!