Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiskunfélegyházán tanulok a...

Atoszaszigaszi kérdése:

Kiskunfélegyházán tanulok a Pg-ben kéttannyelvű gépésznek és eléggé bizonytalan vagyok, hogy suli utan mit is tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen tovabb szeretnek tanulni. A legjobb a BME lenne , viszont hiaba olvasgattam utana , meg tetszik is épületgépészet , egyszeruen nem tudom mit tegyek. Elegge bena vagyok rajzban , Agi-bol is rontottam , hiaba tanulok rá. Mechanika hála istennek tetszik is es jok belőle a jegyeim. Szoval tudnátok nekem valamit megnyugvás képpen mondani vagy valamit ajánlani? Illetve aki ugyan ilyen helyzetben van , az mit tesz / mit fog tenni?

Bocsánat a megfogalmazásért, probaltam érthetően leirni a bajom. Bunkók lapozzanak tovább!

Előre is köszönöm!



2016. febr. 24. 10:41
 1/2 A kérdező kommentje:
F 18 es harmad éves vagyok.
2016. febr. 24. 10:44
 2/2 anonim válasza:
Ú, most voltál akkor harmadikos vagy a zsidó osztályában voltál?
2017. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!