Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek így van értelme...

Szerintetek így van értelme tanulni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Hétfőn írunk több tantárgyból is és mivel nem akartam mindent otthagyni holnapra,elkezdtem ismételni.

Reggel 10 órakor is tanultam már.

Töriből 5 leckét,valamelyiket felmondtam,volt amit csak átolvastam,tanultam irodalmat is,4 verselemzést,meg volt ami nem ment azt kijegyzeteltem a füzetbe.

(Meg tanultam valamennyit olaszt is,de az volt a legkevésbé fárasztó)Irodalomból viszont még mindig van amit át kéne nézni.Hagyjam ott holnapra,ha nincs türelmem hozzá,vagy csináljam meg ma hogy holnap már tényleg csak átolvasni kelljen?Ma már egyre kevésbé van hozzá türelmem,meg lenne más is amit tanulni kellene,csak ha többször nézem át,tanulom,jobban megjegyzem.


2016. febr. 27. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, csatlakozz a hétfői tüntetéshez, irass egy igazolást a szülőkkel és maradj otthon egy kellemes hosszú hétvégére. LE A TANULÁSSAL!
2016. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az irodalmat hagyd holnapra - hadd ülepedjen, amit ma tanultál. Most már pihenj - arra is szüksége van az agynak :-)
2016. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!