Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol, milyen körülmények közt...

Hol, milyen körülmények közt szoktatok tanulni?

Figyelt kérdés
Íróasztalnál, ágyon, szőnyegen, konyhaasztalnál, stb.? Van egy külön tanulósarok, amit csak tanulásra használtok?

2016. márc. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ágyon.
2016. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ágyon, úgy hogy közben nagyon halkan menjen a TV, hogy néha ha felnézek kikapcsoljon kicsit.
2016. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A konyvtarban, asztalnal, zenet hallgatva.
2016. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ágyban szoktam, kényelembe helyezem magam és nekiülök. Fura szokásom annyi van, hogy általában este, sőt éjjel tanulok, olyankor valahogy jobban tudok koncentrálni és mintha jobban is fogna az agyam. :D


20/L

2016. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy egyetemen vagy könyvtárban. Egyszerűen én otthon nem tudok tanulni, mindig van valami más érdekesebb számomra ami elveszi a figyelmem és végül azt csinálom.
2016. márc. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
télen ágyba,ősszel és tavasszal meg kiülök a parkba és közben zenét hallgatok :D
2016. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor van időm, akkor elmegyek a könyvtárba, ha itthon vagyok akkor asztalnál. Ágyban én elálmosodom pár perc után. Sokszor valamilyen nyugis spotify playlistet hallgatok, amire lehet koncentrálni.
2016. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Otthon, az asztalomnál (ahol egyébként gépezni is szoktam, csak ilyenkor elpakolom a laptopot).

Ha kevésbé koncentrálós, kevésbé magolós tantárgyakra tanulok, akkor bekapcsolok filmzenét hallgatni, egyébként zene nélkül tanulok, mert a magolósabb tantárgyaknál más dolog elveszi a figyelmemet.

2016. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Karfás fotelban.

Van egy nagy rajztáblám, amit rá tudok támasztani a karfára, azon több könyv / füzet is elfér egymás mellett, ha szükséges, sőt, a laptop is, ha kell, és jegyzetelni is kényelmesen tudok így. Aztán egy mozdulattal arrébb tudok rakni mindent, ha kell, még el se kell pakolni, aztán meg újra elővenni is egy mozdulat. A fotel meg nagyon kényelmes, a testtartásom is jó benne, nem gémberedek el, nem fájdul meg a hátam, többféle módon is tusok ülni benne.

Annyira nem bírok asztal mellett tanulni, hogy már nincs is íróasztalom:))


Ha nagyon muszáj, néha az alvás előtti regényolvasás helyett is tanulok, akkor az ágyban fekve, de akkor hamar megunom:))


Meg a régi szobámban tanultam ugyanígy rajtáblán, de az ágyon törökülésben, a tábla az ölemben, a hátamat egy nagy párnával megtámasztva. Egészen jó volt az is, de az nem volt ilyen kényelmes.

2016. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!