Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki fog ma még rajtam kívül...

Ki fog ma még rajtam kívül hajnalig tanulni?

Figyelt kérdés
elég lassan tanulok, gyakran előfordul. ti hogy vagytok vele?
2016. márc. 7. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
oh ha látnád az egyetemistákatXDD egy éjjel alatt nem lehetetlen 100-200 oldal benyalniXD
2016. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ooooh én attól már előre félek xDD attól tartok az egyetem nem nekem való :,D nekem még 20 oldal is órákba telik XDD sajnos tényleg elég lassan tanulok :/
2016. márc. 7. 21:17
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és gimis vagyok xd hogy lehetséges egyáltalán annyit ilyen rövid idő alatt megtanulni? o.O
2016. márc. 7. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
20 oldal kb neked 1 óra kéne hogy legyen.
2016. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet tanulni, a kérdés, hogy hányast szeretnél.
2016. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én mindig 5öst szeretnék :D az más kérdés hogy összejön-e:D

hogy kell megtanulni 1 óra alatt??D: nekem több óra alatt se megy!!! seegítsetek pls!!

na meg most derült ki hogy amit ma eddig tanultam, na mostanra azokat is elfelejtettem, vagy nem ragadt meg, vagy nemtom szóval kezdhetem előlről :,) HELP!!

2016. márc. 7. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tanulási technikáddal van probléma. Amúgy se netezz közben.
2016. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!