Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normalis ha igy erzek? ( Nem...

Normalis ha igy erzek? ( Nem birom mar a sulit )

Figyelt kérdés

Mar 5 eve ide jarok ebbe a suliba es mar kezd nagyon elegem lenni ugy az egeszbol.

Mindenbol

Az osztalytarsaim fele idiota. Egesz oran pofaznak, es tudom,hogy ez lesz erettsegin is irasbeli kozben. Ezert fogom elcseszni. Volta mar erre pelda,hogy erettsegi alatt beszelhettek. Legalabbis en mar hallottam ilyenrol, es nalunk 1000% hogy ez lesz. Veszek fuldugot, ezt mar eldontottem.

Annyira felek.Jelentkeztem egyetemre ahova 320 pontot kene osszeszedni, ami tudom, hogy nem som de azert egy 4-es erettsegi sem eleg.

Minimum 2 80%-os erettsegit kell irnom.

Igy erzem, hogy minden nap egyre kozelebb kerulok a vegehez az egesznek es ez az egy tartja bennem a lelket.

Annyira belefaradtam. Nem a tanulasba, hanem a legkorbe.

Mas is van igy?

Ez normalis?

Nem birom...

Elkezdtem szedni magneziumot de nem sokat segitett...

19/L


2016. márc. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 11. második félévétől egy éven át voltam elég "borús".

Nekem is elegem volt mindenből, bár az iskolai környezet jó volt, és nem aggódtam az érettségi/felvételi miatt sem, azt hiszem, a monotonitásba "őrültem" bele egy kicsit. Hányingerem volt, ha csak rágondoltam, hogy be kell menni, óráról-órára, csengőtől csengőig, 8 tanóra naponta stb., minden gimnazista tudja, milyen ez:S

De ilyenkor már jobban viseltem, mert tudtam, hogy hamarosan vége, és az életemben új korszak kezdődik:)

2016. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hasonloan erzem en is.

Ez az egesz monotonitas teljesen lesziv agyilag, es sokszor tanulni sincs kedvem, pedig tudom, hogy muszaj ha jo erettsegit akarok :/

2016. márc. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!