Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skynet2042 kérdése:

Normális, hogy nem bírom túltenni magam rajta, vagy ne foglalkozzak vele? (több lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve szeretjük egymást, nekem ő az első, neki már volt egy "komoly" kapcsolata 14 évesen, egy 18 éves sráccal. Még nem feküdtünk le senkivel, viszont párszor már elment az ujjaimtol. A minap beszélhettünk és kiderült(már többször faggattam róla), hogy már előttem az a pali egy-kétszer volt a bugyijában és az ujjai elvégezték a dolgukat, ez még önmagában nem zavart volna, viszont mivel én vagyok az első aki voltam nála, megkérdeztem, hogy ez mégis hol történt, ééés elmondta...egy üres busz leghátsó ülésén...

Most mind a ketten 16 ok vagyunk. Eléggé kiakadtam rám, mert nem ilyennek hittem, ti mit tennétek a helyemben?


2016. febr. 28. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"neki már volt egy "komoly" kapcsolata 14 évesen"

- az idézőjel jogos, valószínűleg 14 évesen pont annyira volt az komoly, hogy semennyire.

Nézd ez a te döntésed, mennyire érzed a lányt ezek után kívánatosnak, érettnek egy kapcsolathoz, meg még lehetne sorolni, hogy mit miből következtethetsz, hogy mibe mehet még bele, főleg ha majd iszik is, stb. Te ismered, szóval ha ez így neked sok, akkor hagyjad ott. Nem kell 16 évesen egyből az elsőt elfogadni mindörökké.

2016. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért a fiúért tényleg oda volt... Érte mindenki oda van, úgy, hogy közben több vasa is a tűzben van..
2016. febr. 28. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy oda vagyok valakiért, rajongok érte az teljesen más, mint az, hogy valódi érzelmeket táplálok valaki iránt. Ezt kellene megértenie az összes gyereknek és nem keverni a szezont a fazonnal.
2016. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sem bírnám ezen magam túltenni...


14 évesen egy koszos busz hátsó ülésén...szerintem ez szánalmas. Ilyenkor néhány órára megundorodom a női nemtől...

2016. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem szeret, ebben biztos vagyok. Csak ugye bekerul nagyvarosba egy hatosztalyosba, es vidokral jar be, mert gyerekorvos akar lenni minden aron. Mi mindig mindent megbeszelunk, inkabb az ertelmesebb reteget alkotjuk, nem azt ahol elso problema utan osszeomlanak es dobjak egymast, meg se probaljak megbeszelni.
2016. febr. 28. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:

"Több vasa van a tűzben"?

Tehát ha te szakítasz vele van neki más?

Egyből..? Mert szerintem ez azt jelenti...

2016. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt arra a csavora irtam akivel tortent ez az eset par eve.
2016. márc. 22. 08:53
 8/13 anonim válasza:
Lehet, hogy nehéz elfogadni, csak azt nem értem ha te is télleg szereted ez mért érdekel? Mindenkinek voltak hibái a múltban es még lesznek is a jövőben. Ha szereted leszarod mi tortent vele
2016. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha nem akarod tudni, nem tudod kezelni, megis miert faggatod az exerol?? Magatol nem mondta, te sarokba szoritottad ezzel az akkor megis hol tortent resszel. Ha odavolt a sracert es az nekiallt es mindogatta neki kizben hogy ez teljesen oke, csak elvezd, nem lat senki, masok is biztos szoktak itt, nem lesz baj... akarmi, akkor persze hogy egyszer hagyta magat. Ez kb azzal jar h 14 eces butus kislanykent es 18 eves kan jatszadozott vele. Nem ez volt a hulye dontese, hanem az a kapcsolat... ha azt el tudod fogadni akkor ez is vele jar.... egy parkban a padon jobb lett volna? Mert a tortenet szempontjabol mindegy.

24l

2016. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ne dobd a csajt
2016. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!