Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira jelentkezők! Mennyit...

Orvosira jelentkezők! Mennyit tanultok hétvégéken?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én informatikára jelentkeztem, még informatikát nem sikerült gyakorolnom, viszont matekot január óta mindennap szinte, pluszban járok magántanárhoz is. Most szünetben akarok gyakorolni infót. :) Te hogy állsz az orvosira készüléssel?
2016. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kémiával sajnos nem jól, valahogy mikor leülnék tanulni, mindig történik valami érdekesebb/jobb/rosszabb/fontosabb(nak tűnő), amivel foglalkoznom kell :D Biológia aránylag jól halad.


Sok sikert kívánok a felvételidhez :)

2016. márc. 20. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomom,mint kutya a kölyköket :D
2016. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kémiából hétközben másfél óra tanár, hétvégén két vagy három óra, rá kéne kapcsolni, mert nem fog így menni, de annyira fel van aprózva minden, hogy már egyszerűen fáradtnak érzem magamat (korábban napi egy óra kémia volt, és semmi de semmi eredménnyel). Kínkeserves hatvan százalékra hajtok, ami, ha minden jól megy, össze fog jönni, de az emelt kémia indokolatlanul nehéz minden más emelt érettségihez képest.

Tegnap csináltam meg az első emelt bioszomat, nem lett olyan fantasztikus, mert csak hetvenöt százalék lett, de olyan feladaton buktam majdnem tíz pontot, aminek a témakörét még nem néztem át, szóval remélhetőleg még pár próbával és egy jó szóbelivel élesben lehet belőle még 85. Amúgy a kérdések fele ott indokolatlanul egyszerű volt, ilyenek, hogy mire jó a Lugol oldal, meg teljesen logikus dolgok, néztem is, hogy nem középszint-e, szóval lehet, hogy véletlenül sikerült a létező legkönnyebbet kifognom, és kár elbíznom magamat, vagy pedig tényleg pro vagyok, és mehet a boldogság amíg élesben pofára nem esek.

Nagyon dühös vagyok az emelt kémia miatt, mert tényleg tanulok és tanulok, azt hiszem, még a logikát is értem, és még mindig olyan, mintha az érettségiben a kérdések legalább fele kínaiul lenne, vagy úgy, hogy ugyan honnan kellene tudnom ezeket, mert indokolatlan szintű lexikális tudást követel.

Áhh, ki vagyok akadva. Aztán lehet én vagyok a buta meg tutira nehezebb lesz az orvosi, de ezzel a kémiával per pillanat tényleg ki lehet kergetni a világból, mert annyira stresszelem magamat rajta, hogy szerintem emiatt vagyok képtelen normálisan megtanulni.

2016. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én októberi érettségire készülök bioszból, kémiáóból pedig jövőre fogok érettségizni. Debrecenbe szeretnék az ÁOK-ra jelentkezni.

Ha esetleg érdekel valakit létrehoztam egy csoportot, a biosz és kémia érettségivel kapcsolatban, hogy segítsünk egymásnak a felkészülésben, osszuk meg a tapasztalatainkat, vagy csak biztassuk egymást :) Letölthető e-könyvek is vannak. Sikeres érettségit kívánok mindenkink!


[link]


[link]

2016. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!