Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tartalmaz a hitelesítő az...

Mit tartalmaz a hitelesítő az egyetemhez? Járt már így valaki? (lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne, én múlt hónap 22.-kén postáztam a hitelesítőm ( nem ügyfélkapuval intéztem) ami abból a 3 lapból állt amit le kellett tölteni és aláírni.

Azonban kaptam egy e-mailt, hogy pótoljam a hitelesítőmet, aminek az ideje lejárt,mivel nem figyeltem az e-mailem, annyi dolgom van az érettségi miatt és biztos voltam abban hogy ebben nem lesz kivetni való,viszont határidő néhány nappal lejárt. Felhívtam az Oktási Hivatalt, ahol az ügyintéző azt mondta küldjem fel újra és ajánlva,(amit levélben küldtek hogy kerüljön nyomtatásra ugyan az amit feladtam,csak nem ajánlva mert úgy voltam vele van ideje odaérni)!

Emellett csatoljak mellé egy kérvényt, aztán vagy elfogadják vagy nem,de akkor érvénytelenítik a jelentkezésem egyetemre,s ha nem vesznek fel rendőrnek sem, véletlen ami elsődleges lenne,nincs B variáció. Mi lesz? Kihagyás 1 év, munka s újra jelentkezni,mást nem tehetek. Azt mondták nem tartalmazta a kellő iratokat, akkor ezenkivül mi kell? Abból senki nem szed ki semmit!

Valaki járt már hasonlóan , általában elfogadják a kérvényt? Mit kellene még tartalmaznia a hitelesítőnek?

Köszönöm a válaszokat!

18/L


2016. márc. 21. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az adatlap meg a már meglévő bizonyítványok, tanúsítványok.
2016. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!