Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Illik" ilyet kérni egy...

"Illik" ilyet kérni egy tanártól? Jogos lenne a kérésem?

Figyelt kérdés
Járok magántanárhoz,és nemsokára nyelvvizsgázok,viszont már elmaradt 2 órám és hát a tanárhoz meg csak heti 1x járok.Úgy érzem jó lenne többször elmennem,mert van amit még gyakorolnom kellene,és van olyan feladat amihez csak ő tud anyagot adni.A tanárom viszont elég elfoglalt,és más is jár hozzá.Szerintetek megkérdezhetem,hogy 2 alkalommal,2 héten pluszban is elmenjek órára,akár úgy hogy x.y. (egy másik diák) helyett?Ha megmondanám amit itt leírtam.Még hozzátartozik az is,hogy idén érettségizek is,viszont rajtam kívül nincs más tanítványa aki érettségizik,ráadásul amúgy is sok órám elmaradt már még év elején,volt hogy 3-4 egymás után.De nem tudom,mennyire jó,vagy mennyire lehet ezt így "kérni" hogy akár más helyett menjek el?Ti kérnétek?Ha esetleg vannak köztetek tanárok (vagy ha ti lennétek),ti megengednétek?

2016. márc. 21. 23:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető volt,de én arra NEM hivatkoznék hogy kinek hány órája marad el,vagy mit csinál.

Én ezt a tanárnak nem említeném,csak itt írtam le,mint mellékes információt.

NEM ezzel akartam érvelni.

2016. márc. 22. 14:11
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

Mindegy mivel ervelsz.

Hamegbeszeled azzal, aki helyett mennel, esetleg felajanlja neked oke.

Egyebkent bunkosag. Azzal szemben, aki helyett mennel.

Neki is van celja, es te meg jarsz ~1 honapot a tanarhoz o lehet 5 evet. De ez csak az uzleti resze. Emberileg sem.

2016. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!