Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy célszerű felállítani a...

Hogy célszerű felállítani a tanulási sorrendet?

Figyelt kérdés

Tehát azzal a tárggyal kezdjem, amit nem szeretek,utálok de a szüleim erre az irányba akarják,hogy továbbtanuljak. Viszont a felvételinél nem olyant fogok megjelölni ,aminek ez a tárgy az alapja, hanem egy másikat,ami érdekel ,de ott csak tölteléktantárgy lesz.


Hogy osszam be az időmet,hogy a leghatékonyabban tudjak tanulni, fejlődni?



2016. márc. 28. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék?

Jól értem, hogy a szüleid akarják, hogy tanulj egy tárgyat, ami ha bejusz az adott szakra, csak tölteléktárgy lesz és mindezt azért, mert ők azt akarják, hogy ilyen irányba tanulj tovább? Mire mész tovább és mit akartnak a szüleid?

2016. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amilyen szakot kinéztek nekem, oda nagyon kell ez a tantárgy, de én eléggé nem szeretem. Viszont azon a szakon,amire én szeretnék majd jelentkezni, ott lesz csak tölteléktantárgyként.
2016. márc. 28. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
De mire akarnak a szüleid küldeni és mi a te vágyad?
2016. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a szüleid határozzák meg a továbbtanulásodat, vagyis hosszú távon az életedet!
2016. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit konkrétabban leírod, jobban tudunk válaszolni. Lehet, hogy a szüleid tudják, hogy ami Te szeretnél lenni, sokkal kevesebb a lehetőség, mint ahol ők szívesebben tudnának. (Pl te technikatanár szeretnél lenni, pedig ők gépészmérnökként látják, hogy nagyon jó lehetőségeid lennének)
2016. ápr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!