Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, mennyit...

Orvosira készülők, mennyit tanultok per nap?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

7:30-8:00 Biológia szóbeli tételes olvasása

8:00-9:00 Kémia számolás gyakorlása

9:00-10:30 Biológia elmélet ismétlés

10:30-12:00 Biológia gyakorlás

12:00-14:00 Szünet

14:00-15:00 Kémia elmélet gyakorlás

15:00-16:00 Kémia elmélet ismétlés

16:00-18:00 Kémia szóbeli tételek,fontosabb dolgok,tesztkönyv..

2016. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ettől a héttől már (majdnem) csak ezzel foglalkozom.

Délelőtt előbb kémia elmélet ismétlés, utána biológia elmélet ismétlés.

Ebédig szünet (ha van még idő), ebéd, ebéd után még egy negyed óra szünet.

Ebéd után ha maradt még az elméletből ismétlés, azt befejezem, ha nem, akkor tesztek (előbb kémia, aztán biológia).

Kb. 6-8 között szünet, de ez attól is függ, hogy mennyire vagyok fáradt.

8-10 között kémia számítási feladatok (de közben megy a TV).

De előfordul, hogy délutánonként más dolgom van, akkor a tesztek elmaradnak, ha nagyon fáradtan jövök haza, a számolások is - de már majdnem végigcsináltam az Ötösöm lesz... példatárat. De az utolsó két és fél hétben már úgyis csak tesztekkel foglalkozom majd.

2016. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hűűű jó sokat tanultok. Sajnos én ennyit nem tudok, van egy kislányom és az alvásidő plusz este tudok tanulni, ami napi max 4 óra. Én októberi érettségire készülök bioszból, kémiáóból pedig jövőre fogok érettségizni.

Ha esetleg érdekel valakit létrehoztam egy csoportot, a biosz és kémia érettségivel kapcsolatban, hogy segítsünk egymásnak a felkészülésben, osszuk meg a tapasztalatainkat, vagy csak biztassuk egymást :) Letölthető e-könyvek is vannak. Sikeres érettségit kívánok mindenkink!


[link]


[link]

2016. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!