Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Motivációs levél megírása...

Motivációs levél megírása érdekelne sportmasszőri álláshoz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint mi érdekelne róla?
2016. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy mit is írjak bele.Már párszor elkezdtem de nem nagyon sikerült megírnom.
2016. márc. 31. 07:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Leginkább azt, hogy mi motivál a szakmában és miért pont annak a cégnek a sportmasszőri állása érdekel.
2016. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha te esetleg egy hölgy vagy akkor szerintem sehogyse irjál. Ezt csak azért irom neked mert az én kislányom is gyógy masször és ő mondta hogy olyat nem csinálna.Persze lehet hogy csak azért mert gyurt fiukat és meg volt róluk a véleménye.
2016. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs, ami motiváljon a sportmasszőri munka végzésére, akkor MI A TÖKÖMNEK AKARSZ GYÓGYMASSZŐR LENNI?!...

Kis- és egymillió, más munkakör van a munka világában. Ha annyira nem érdekel ez a munkakör, hogy még egy rohadt mondatot sem tudsz leírni arról, miért is csinálnád (hogy szívesen vagy sem, az most mindegy is), akkor NE CSINÁLD!


Hát így...

2016. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Pláne, nem is gyógymasszőr, hanem SPORTMASSZŐR!...

(Bár végül is teljesen mindegy. Ugyanis mindkettőhöz ALAPFELTÉTEL az EMPÁTIAKÉSZSÉG! [Ez gondolom, kínaiul hangzik neked...])

2016. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!