Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát tanuljak...

Milyen szakmát tanuljak manapság, amivel találnék munkát?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 15:09
 1/7 anonim válasza:
Mi érdekel és miben érzed magad tehetségesnek?
2016. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem tudom nem igazán érdekel semmi, így inkább tanulnám azt amivel eltudnék helyezkedni :(
2016. ápr. 1. 15:16
 3/7 anonim válasza:
65%
Ha jó tanuló vagy akkor az orvos, mérnök és az informatikus az nagyon keresett és jól meg is fizetik őket. (külföldön)
2016. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%

Oly mindegy.... körülöttem van elég sok ember különféle szakmával végzettségel.. 20-ból talán 2-ő aki abban is helyezkedett el amit tanult.

Eladó, Szakács,( mindig kell, dugig vannak az állásportálok eladó,és konyhai munka hirdetésekkel)

Érettségi ( sok helyre elég ha az meg van )

De neked kell tudnod és érezned mit csinálnál szívesen.

Én eladónak kezdtem el tanulni, nem fejeztem be, 8 általánossal szinte csak eladóként dolgoztam Aldiban, Lidlben.. mára már persze van érettségim, és egy kozmetikus végzettségem, még is egy raktárban dolgozom áruátadóként, raktárosként. Tehát..

2016. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

De most nagyon felkapott dolog pl: kineziológus , diétás szakács, és mindenféle divat diétás szakmák.

Ha fiú vagy akkor nagyon megéri pl villanyszerelőnek tanulni, míg tanulod közben is elég sok pénzt kapsz havonta az államtól mert dupla támogatás jár érte, sajnos a mai fiúk nem végeznek férfias szakmát, és hiány szakma, meg villanyszerelőként külföldön is eléggé megfizetnek , meg a hasonló hiány szakmákban

2016. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok úgy érzem ha fiú lennék sokkal több lehetőségem lenne.:c
2016. ápr. 1. 19:21
 7/7 anonim válasza:
A lanyok peknek mehetnenek.Az is hianyszakma.Kell a kakaoscsiga meg a fonottkalacs rendesen:)Persze ha birod az ejszakazast.Meg azert jol meno cegeknel van penz,csak termelni kell...
2017. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!