Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnám én ezt megtalálnám...

Hol tudnám én ezt megtalálnám (Hegesztés)?

Figyelt kérdés

Képzésevolucionál néztem de nem találtam. Lehet én vagyok a vak de már az összes tételt sikerült kidolgoznom de ezt az egy alkérdést nem találtam meg.


– Hulladék fogalmi meghatározása, csoportosítása halmazállapot szerint (szilárd, iszapszerű, cseppfolyós, légnemű). Az AVI hegesztésnél keletkező veszélyes hulladékok (volfrám elektródavég, CO, ózon, tisztító és oldószermaradványok, kenőanyag maradványok). Veszélyes hulladékok kezelése (ártalmatlanítás, újrahasznosítás, megsemmisítés, végleges elhelyezés).



2016. ápr. 3. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Folyékonyan rizsázós tétel, külön-külön ki lehet guglizni az ártalmakat, módszereket, kábé megjegyezni, és nagyon akkurátusan túlfogalmazva előadni, akár picit éles dramaturgiával a frankót. :D
2016. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!