Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottatok már a tedx danubia...

Hallottatok már a tedx danubia rendezvényről? Miért kerül ilyen eszméletlen sokba a részvétel?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, ingyenes vagy pár ezer forintos jegyet kell venni, erre kiderül hogy 40.000ft arra a pár napra. Szerintem ez borzasztó és nem is értem mi kerül rajta ennyibe.. nem tudom elképzelni, hogy külföldön is ennyire drága lenne. Ti mit gondoltok? Megéri?
2016. ápr. 4. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyira nem meglepő. Az önfejlesztő tréningek, előadások, konferenciák amúgy is hihetetlen drágák tudnak lenni.

Külföldön nem tudom mennyire drága, habár láttam olyan TEDx videókat amiket középiskolában/egyetemen tartottak diákoknak, szóval gondolom vannak azért olcsóbb rendezvényeik is. Hivatásos coachok meg hasonlók szoktak lenni, akik amúgy is nagyon sokat kérnek egy prezentálásért. Illetve mindenféle üzletembereket, vállalkozókat szoktak még szerezni, akik drágábbak. Más mikor versenyek alapján jutnak be, pl. egy srácot tudok aki vmi hasonló témájú versenyen nyert és ez volt a nyereménye, hogy egy TEDx előadást tarthatott és szakemberek felkészítették, nem az ilyen előadók miatt drága. :) Konkrétan a TEDx danubiát nem ismerem, de én sokkalom érte a pénzt. Nagyon sok témában van már fent TEDx előadás, ha tudsz angolul jobban megéri azokat megnézni (de van fent néhány magyarul is pl. ennek a danubia oldalán). Illetve ezek előadások többféle témában, míg youtubeon inkább olyan előadásokat tudsz megnézni amik számodra fontosak. Ha még interaktív lenne jobban megérteném, de így nem, hogy csak ülsz és hallgatod.

2016. ápr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor nem csak én sokallom. Marad akkor az online TED nézés :-)
2016. ápr. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!