Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A levelező képzésen végző...

A levelező képzésen végző jogászok mennyire vannak hátrányban a nappalisokhoz képest a munkaerő piacon?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 8. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A piacon nem tudom, de ha komolyabb egyetemen (ELTE, PPKE) kezded el levelezőn a jogot, akkor készülj, hogy nagyon kemény lesz. Csoporttársamnak volt levelezős joghallgató ismerőse, rengetegen morzsolódnak le. Én is jogot tanulok, még nappalin is kemény. Sok sikert kívánok, nem lehetetlen, de nehéz lesz.
2016. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senkit sem érdekel, hogy milyen rendszerben szerezted a diplomádat.

Levelezőn sokkal nehezebb, mert azonosak a követelmények, de csak minimális segítséget kapsz hozzá.

2016. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg a diplomádban nem tüntetik fel a munkarendet, tehát semennyire. Amit meg ott nem tüntetnek fel, azt nem vagy köteles az orrukra kötni (szerintem). Plusz, ha leteszed utána az ügyvédi szakvizsgát, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy milyen munkarendben végeztél, ügyvéd vagy és pont.
2016. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!