Annuka12 kérdése:

Miért bántottak meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Anna vagyok és idén leszek 14 éves. Csapunk is bele! Szóval az lenne a gondom, hogy az egyik történelem órán az egyik osztálytársam beszélt és azt mondta, hogy Ő egy szent személy. Erre én: Az angyal leszállt a Földre!

Csupán jó szándékú akartam lenni, nem akartam megbántani. DE! Ő ezt mondta: " MARADJ MÁR TE LÓFOG!!!!!"

Mondtam neki, hogy nem akartam megsérteni és bocsánatot kértem amikor imponálni akartam neki mert szegénykémnek elég sz*r napja volt. Nagyon mélyen megbántott! Aznap egész este sírtam és anya át akart íratni egy másik iskolába. ( Tudni illik, hogy a lányok engem kiközösítenek! Bármikor képesek rá!Megbántanak, csúfolnak!) Amit tettem az rossz dolog?



#barát #iskola #utálat #sírás #szavak súlyossága
2016. ápr. 9. 10:18
 1/7 anonim válasza:
Dehogy rossz! Csak az osztálytársaidnak nincs humorérzéke és egyépként is nálunk van egy lány akit az egész osztály utál, mert állandóan mindenkinek beszól, szidja mindenki anyját...
2016. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyébként*
2016. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. ápr. 16. 21:26
 4/7 anonim válasza:
Nem rossz! Ismerem az érzést ha egész este sírsz és anyukád át akar íratni másik iskolába. Velem azt történt hogy 6 éve együtt jártam 2 lánnyal és még 2 vel de velük csak alig 1 éve. Egyik nap összevesztem egyik fiú osztálytársammal és azt mondta hogy az a 4 lány nem is a barátom mert mondták neki milyen idegesítő vagyok de ők erre semmit se válaszoltak és én annak vettem hogy igaz amit mond az a fiú és azt is mondta hogy nem szeret engem senki. Aznap este nagyon sírtam át akartam menni másik suliba. Másnap mikor mentem suliba nem szóltak hozzám sőt rám se néztek csak alig-alig és sutyorogtak rólam. Alig 1 héttel később megint mézes-mázasak lettek és nem mondtak rólam semmi. Most már megint kedvesek és foglalkoznak velem de én nem felejtettem el hogy mi történt. A fiúbarátaim sokkal külömbek mert velük lehet baromkodni,viccelődni. Szerintem nálatok is így van ha vannak fiú barátaid! Velük sokkal másabb a barátság mert nem lehet őket olyan könnyen megsérteni szerintem. Amúgy ha még haragban állsz velük akkor menny oda hozzá és mondd meg hogy nagyon sajnálod amit mondtál csak viccelődni akartál és kicsit túlzásba estél (de szerintem nem) de ez szívből mondd hogy sajnálod. Köszi ha végigolvastad és nem vagy egyedül ezzel. Szia! :)
2016. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért csak gyorsan gépeltem
2016. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented. Igen vannak fiú barátaim, de nem mindig vagyok velük. Itt ebben a kis falucskában mindenki utálatos. Van 1 barátnőm akinek szintén Anna a neve. A másik barátnőm öngyilkos akart lenni (pont ma) de lebeszéltem és mindig összekapunk mert emo. (vagy valami olyasmi). Alig vannak barátaim. Nem tudom mi lesz így velem a középsuliban. :(
2016. ápr. 17. 15:12
 7/7 anonim válasza:
Abban a faluban van középsuli? Ha van nem feltétlen abból a faluból jár oda mindenki. Próbálj meg barátkozni másik osztályból vagy ha van középsuli a falutokba ne oda menj. Szia! ~Előző válaszíró :)
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!