Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Stréberek? Gyertek! Bárki aki...

Stréberek? Gyertek! Bárki aki úgy érezte, hogy bántották az iskolában a stréberezést vagy gúnyolódtak vele, vagy csak a töke tele van az aktuális intézménnyel, ahova éppen jár, és ki akarja beszélni, annak itt a helye!

Figyelt kérdés
FIGYELEM! Itt barátságok kötésére is van lehetőség, szóval aki őszinte barátot keres az jó helyen jár!

2012. jún. 5. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Hát bántottak, de csak azért mert sosem ütöttem vissza.

Mióta visszaütök nem olyan gyakori... Végül is fiúk vagyunk, nem szerzetesek vagy mártírok akiknek a stréberekért kell szenvedniük...

2012. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nem bántottak, inkább ignoráltak, és dogák alkalmával pedig próbáltak velem barátkozni. meg lenéztek egy páran..
2012. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%

Véleményem szerint, ha valaki az iskoládból ill. osztályodból olyan agyi szinten áll, hogy elítél vagy piszkál amiatt, hogy teszel a jövődért vagy csak szeretsz tanulni és érdeklődő vagy, akkor az meg is érdemli. Pár év múlva mikor az úton betonozik +40C°-ban akkor te röhögheted ki őt,de valószínű nem fogod, mert annál értelmesebb vagy. Én magamat nem sorolnám a 'stréber' kategóriába, én inkább az a tanulok fél órát és egész lazán megvagyok vele csoporthoz tartozom, de igen, régen én is sokkal-sokkal többet tanultam. Engem valahogy mégsem érintettek meg soha ezek a beszólások. Ezeket is meg kell tanulni kezelni. De például saját osztályomban(gimnázium) tapasztalom, hogy az emberek nem szeretik ha valaki okoskodik körülöttük. Úgy vagyunk vele,hogy hagyjuk ezt meg a tanároknak. Egy kissé antiszociális, de ennek ellenére nagyon okos osztálytársam például a tanárokkal szokott veszekedni, ha valami nem úgy van, ahogy ő gondolja. Az osztályban gyakorlatilag egy barátja sincs, csak srácok akik megsajnálták és barátkoznak vele. Én személy szerint próbálok vele úgy viselkedni, mint minden normális emberrel, de néha tényleg megnehezíti a dolgomat. Szegény fiún komolyan látszik, hogy szörnyen érzi magát nálunk és legszívesebben a világ másik végén lenne és ilyenkor rájövök, hogy milyen szemét módon tudunk bánni azzal aki kicsit is más. szóval EMBEREK! Legalább mi normális fiataloknak tituláltak ne bánjunk már úgy egymással mint egy darab szarral. Neked pedig aki feltette ezt a kérdést csak azt tudom ajánlani, hogy próbálj meg olya srácokkal barátkozni, akiknek hasonló érdeklődési köre an, mint neked. Mondjuk járj valamilyen szakkörre, vagy faktra, hidd el sokan lesznek, akik hasonlítanak rád. Nálunk rengeteg kis különc van és komolyan imádom nézni, ahogy megnyílnak egymásnaak. Ezenkívül még talán ha te is ebbe a veszekedjünk a tanárral és oktassunk ki mindekit magunk körül kategóriába tartozol, kicsit fogd vissza magad és meglátod, hogy talán többen közelednek feléd. Ja igen, és persze te se ítélj csupán csak a kinézetről, vagy arról ami a felszínen van. Én magam 2 év után is gyakran lepődök meg, hogy 'úristen, ezaz ember teljesen más, mint elképzeltem! '

Szóval csak azt tudom mondani, hogy hajrá kitartás és próbálj meg mindig nyitott maradni! :)

2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem hívtak strébernek, de érezhető volt, hogy annak tartanak. Azután rájöttem, hogy a hiba bennem volt (ezt nem a tanulásra, hanem a magatartásomra értem). Kellett hozzá akarat, és segítség, de megváltoztam. Azóta érezhetően más lett körülöttem a levegő, de még mindig kitűnő vagyok.
2012. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mennyire tartozom a stréberek közé, azzal, hogy majdnem kitűnő vagyok. Nincs igazán megkülönböztetés, habár most 3.os vagyok gimibe, előtte 9-10 még kicsit próbáltak lenézni:D de sose hagytam magam, én néztem le őket, mindig ha csak 3,2,1est írtak:D kiröhögtem őket direkt xD kicsit merész volt a tömeg ellen menni, de nem vagyok az a fajta aki nem tud saját maga lábán megállni:D Azóta tök jól kijövök szinte mindenkivel, és továbbra is tartom az átlagom:D Habár nem vagyok az a mindenkit kioktatok fajta, sőt inkább az a fajta, akit kérdeznek és válaszol, de nem igazán az én pályám, hogy a középpontba legyek:) Neked kérdező, mi a "sztorid"?
2012. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

engem általánosban a külsőm miatt bántottak, nem voltam nádszál kisasszony és ez nem tetszett neki, nagyon sokat sírtam miattuk

átkerültem középiskolába, és ott mindenki elfogadott, szereztem egy csomó barátot, nem csak az osztályból, a tanárok is sokkal kedvesebbek, ezeknek hála rengeteget fejlődtem, visszanyertem az önbizalmamat, azóta kiállok magamért :)

2012. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

először is köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek:)


Hát az a sztorim nekem az, hogy tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de most az iskola legvégén akadtam a ki a legjobban a többiekre, mert engem strébereztek és aláztak össze vissza ott az egyik közösségi oldalon úgy ahogy tudtak, pedig én aki lelkileg elég erős személyiség vagyok, na a végén én is elkezdtem sírni... csak azért nem értem mért én lettem a préda, amikor több mint fél évig nem is találkoztam velük , mert a munkahelyemen dolgoztam és az esszémet írtam és amúgy se voltam igazándiból velük semmilyen viszonyban.

Állítólag hülye kérdéseim vannak.... nos nem tudom, de ha tudnám rá a válaszokat, akkor ki tettem volna úgy, hogy válaszoljon rá valaki, mivel a mi sulinkban soha nem közölnek velünk semmit, és pont ezért lett létrehozva ezaz oldal: hogy tájékoztassuk a többieket....

erről ennyit...

2012. jún. 5. 22:12
 8/29 anonim ***** válasza:

En mindig jol tanultam 4,5 koruli atlaggal de sose vagtam fel vele.

Mindig laza voltam, sose beszeltem sulirol, bulizni sokat jartam stb, nem tartottak strebernek, ugy konyveltek el h okos vagyok... Volt egy ket nyomi csaj akik probalkoztak ilyenekkel h nyalok a tanarnak, ilyenkor hangosan kinevettem az osztaly elott h szo se rola csak okos vgyok te pedig buta :D es erdekes az ilyenek miatt sem utaltak meg mert tudtak h igaz bar vegul is m1 mert mindig is lesz@rtam mas velemenyet

2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
és amúgy nem vagyok fiú( mégha először annak is tűnt....)
2012. jún. 5. 22:15
 10/29 A kérdező kommentje:

de én ezt nem értem!

jó ok, lehet, hogy sokat beszélek a suliról meg a leckéről, de akármikor mentem oda bárkihez is, soha nem kellettem senkinek, akiket meg a barátaimnak hittem, na róluk járja azok a mondások, hogy:


,, minek az embernek ellenség, ha helyette ilyen barátai vannak" meg

,,jó ha van az embernek barátai , de még jobb, ha nincs"

remélem, érzékletes voltam....

2012. jún. 5. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!