Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintem bekattantam. Erettse...

Szerintem bekattantam. Erettsegi elott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem birok elmenni itthonrol. Minden nap csak erettsegiket oldok meg,tori esszeket csinalok, angol listeningeket hallgatok stb..

Nem akarok kimozdulni, mert elpazarolt idonek erzem, es nem szeretnem azt erezni hogy nem tettem eleget ha nem vesznek fel egyetemre.

Baratnom azt mondta, hogy ezt elmondta masoknak es mindenki azt mondta neki hogy ezzel artok a legtobbet,mert erettsegire kiegek. Szerintetek ez igaz?

Miert van buntudatom ha elmegyek valahova?

Ez foleg ebben az utolso egy honapban van ugy erzem.

19/L


2016. ápr. 11. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nap szánj időt a tanulásra, de azon kívül másra is, és próbáld magadat meggyőzni, hogy ma is tettél valamit a sikered érdekében! Én két hete voltam ilyen, ki sem látszottam az emelt angol writingokból, a biosz projektmunkából meg a történelem rövidítve könyvből. Úgy éreztem, hiába tanulok, mindenből tudok egy picit, de semmit sem tudok úgy igazán. Aztán tartott a barátom egy nagy fejmosást (tavaly érettségizett) és mondta, hogy ez a legrosszabb, hogy parázok és széthajtom magam. Próbálok hallgatni rá, és kevesebbet agyalni. Hidd el, ez a maradék két hét már nem elég arra, hogy az elmúlt négy évet bepótold, de ha végig becsületesen tanultál, elég egy-két régebbi feladatsort megoldani, csak hogy lásd, milyen, és megnyugodj, hogy nem is olyan nehéz :).

Én most ott tartok, ha kell, megírnám holnap :). Túl akarok lenni rajta.

Egyébként már két előrehozott érettségin túl vagyok, tudom, miről beszélek :).

Szóval a lényeg: Próbáld más gondolatokkal lekötni az agyad, ha nehéz is, mert a sok tanulnivalótól besokallsz! Ne maradj fenn a könyvekkel későig, inkább pihend ki magad, olvass valami könnyű regényt, hallgass zenét, segíts a házimunkában (hasznos dolog, de mégsem tanulás!)

Szorítok neked, és sok sikert az érettségihez! Az erő velünk van :D

18/L

2016. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!