Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell fizetni a vizsgáért?

Dodge kérdése:

Miért kell fizetni a vizsgáért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most lesz z első OKJ-s vizsgám és fizetni kell a vizsgáért. Érettségi után jöttem erre a képzésre és első OKJ miatt államilag támogatott. Viszont akkor milyen alapon kérhet az iskola pénzt a vizsgára amit az állam kifizet nekik? Havi 70.000 ft körül kapnak az államtól gyerekenként ebbe már nem fér bele a vizsgadíj, nem értem? Mindenhol fizetni kell a vizsgáért államilag támogatott képzéseknél?

2016. ápr. 13. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova jársz?
2016. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondták meg az elején, hogy vizsgárt fizetni kell?
2016. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Gourmandba járok. Mikor beiratkoztam akkor volt egy 26000 ezres beiratkozási díj (alapítványi hozzájárulás vnévn) és keresztanyukám direkt megkérdezte hogy ez tartalmazza-e aa vizsga árát, és akkor mondták, hogy nem de nincs is vizsgaköltség.

Meg ettől függetlenül is nem egy magánintézmény az államtól kap azért pénzt hogy oda járok, és nem hiszem hogy akkor nekem pluszba kéne vizsgadíjat fizetni.

Szerintem ez már csak a lenyúlásra megy, mert úgy vannak vele hogy le akarsz vizsgázni ha már eddig ide jártál akkor úgyis kifizeted.

2016. ápr. 13. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

És mennyit követelnek?

Hány vizsga lenne?

2016. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméleti vizsga vagy gyakorlati?
2016. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!