Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszavonni, a...

Hogyan tudom visszavonni, a megjelölt egyetemeket?

Figyelt kérdés
Ugye Felvi.hu-n kell jelentkezni, ez meg is volt, be is lett fizetve. Viszont 3 eltérő kart jelöltem be, összesen 6 helyen, viszont csak az egyik kar érdekel és a 3 suli amin ezeket megjelöltem, a maradék 3 helyre viszont már biztosan nem szeretnék menni. Ilyenkor mit tudok tenni? Az egyik helyen még alkalmassági is lenne.
2016. ápr. 13. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszavonni sehogy.


Rakd az első helyre, ahová szeretnél bejutni, ha pedig nem sikerül, csak oda, ahova nem szerettél volna, akkor egyszerűen nem mész el beiratkozni.

2016. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, már az első helyen van ahova menni szeretnék!


A aj, csak az, hogy így ha nem megyek beiratkozni, de felvesznek lehet más elől veszem el a lehetőséget...

2016. ápr. 13. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy megkerdezem de hogyan modositottal sorrendet?!

Tudtommal juniusban nyilik meg megint az e-felvi, mikor sorrendet tudsz modositani illetve erettsegit feltolteni...

2016. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem enged meg csinalni.....

Akkor most mivan?

2016. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De, ha megnyitják a felvit (állítólag április közepén), akkor lehet majd a sorrendmódosítás keretében szakot törölni is, nem csak hátra sorolni.


[link]

2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaaa

Tehat akkor a kerdezo sem modositotta meg, csak szeretne majd?

Es a sorrendmodositast az erettsegim kezhez kapasa utan is megtehetem majd?

Kb junius 17.-en kapom meg.

2016. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, júl. 12-én zár le végleg a rendszer.
2016. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem akarok már sorrenden módosítani, mert jó a sorrendem. Csak törölni akartam a helyeket ahova nem szeretnék menni, de sajnos nem lehet...
2016. ápr. 13. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: kedves Kérdező (és 1-es válaszoló), miért mondjátok, hogy nem lehet??? - csak mert a felvi azt írja, hogy lehet, és az összes felvi által kiadott cikkben az szerepel, hogy lehet. Csak még nem most, de mivel azt írtál, április közepétől, gondolom, a napokban valamikor megnyitják a rendszert.
2016. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly felvételiztem, persze, hogy lehetett törölni jelentkezést. Hozzáadni nem lehet.
2016. ápr. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!