Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha NEM jelenek meg az érettség...

Ha NEM jelenek meg az érettségin, mit történik? Már van érettségi bizonyítványom, egy szintemelő vizsgáról lenne szó.

Figyelt kérdés
Német közepem már van, érettségi bizonyítványom is. Leadtam emelt német érettségire a jelentkezésem, de meggondoltam magam.

2016. ápr. 14. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Illene szólni, nem gondolod?
2016. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést, nem tudom, mi a teendő.
2016. ápr. 14. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi, de ha már befizetted, miért nem mész el? Még jól jöhet.
2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pénzt nem kapod vissza, veszíteni valód pedig semmi nincs. A nyelvi érettségi pedig épp lutri, simán lehet, hogy könnyű témák jönnek, és tudsz róluk rizsázni. Ha nincs egyéb dolgod vagy csak felkészületlennek érzed magad, én akkor is megpróbálnám.


Egyébként ha nem jelensz meg, akkor simán érvénytelen lesz. Sokan nem szólnak, de tényleg úgy a korrekt, ha jelzed, hogy nem fogsz megjelenni, és kész.

2016. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor még eldöntöm addig, hogy érzem.
2016. ápr. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!