Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem tudom megcsinál...

Mi lesz ha nem tudom megcsinálni a vizsgát?

Figyelt kérdés
Tavaly volt a vizsgám, vendéglátáson belül tanultam cukrászatot. az összes vizsgám sikerült, kivéve a gazdasági ismereteket. idén lesz a pótvizsgám, de nagyon félek hogy nem fog sikerülni, mert a titkárnő azt mondta a suliban hogy elvileg többször már nem próbálkozhatok:( így ha ez nem fok sikerülni, akkor oda 3 év. én pozitívan állok a májusi vizsgához, tanulok is szinte minden nap, de akkor is félek! A cukrász vizsga elmélet/gyakorlat, élelmiszer ismeret, angol mind meg vannak, átlagban 70 pontosak lettek. a gazdaság lett 34. (és 51 pontot kell a ketteshez) Kaptam egy törzslapot, hogy hogy sikerültek a vizsgáim. Ha netán nem sikerülne a vizsgám van esélyem elhelyezkedni? :/
2016. ápr. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon kedves barátom, aki ezt tanítja és korrepetálja, akár skype-on is. Nekem kereskedő-vállalkozó vizsgára segített felkészülni. Nulláról indultam szinte és ötös lett. Írj privit ha érdekel és megadom a számát.
2016. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Menni fog!!! csak ne izgulj,csak lazán!

Ne úgy fogd fel hogy mi lesz ha nem sikerül hanem hogy mi lesz ha sikerül és adj bele mindent! sok sikert!!

2016. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a segítséget, de volt oszt. társam szokott korrepetálni.:) 2. szintén köszönöm a biztatást!
2016. ápr. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!