Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nehéz...

Szerintetek nagyon nehéz beilleszkedni egy másik gimiben 10. osztályba?

Figyelt kérdés

#iskola #gimnázium #billeszkedés
2016. ápr. 15. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hàt ez a környezettől függ, nekem anno 11-ben sikerült beilleszkedni teljesen az ùj osztàlyomba, soha nem bàntam meg, hogy ezért meg kellett buknom előtte, hogy ilyen jò osztàlyközössègbe kerüljek, előtte borzalmas volt ahova jàrtam. Nem vagyok egy gyökér, de ott ment a rivalizàlàs, klikkesedés, meg ki is kezdtek nèhányan amit nehezen tudtam megemèszteni, ezèrt is jött jòl egy összetartóbb közösségbe "àtbukni". Ha valaha lesz gyerekem ès èszlelem, hogy bármikor is kikezdik, kiközösìtik azonnal viszem át máshova. Ja nekem megmaradt jó pàr osztálytársammal a jò baráti viszony, szòval nem csak osztálytársak voltunk, de baráti közösség is, szerintem ritka az ilyen. Azt mondjàk a városban ebben a suliban a legjobbak az osztàlyközösségek, ezt egybehangzóan több embertől is hallottam egymàstól függetlenül is. Neked is csak azt tudom ajánlani, hogy előtte alaposan jàrj utàna, kérdezz meg embereket, akik odajárnak, hogy milyen, én is ezt tettem anno.
2016. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Csak hát sajnos nálam is ez a helyzet az osztályban(sportosztály) és pontosan ugyanaz mint veled megy a rivalizálás. Mindenki mindenkit utál ha lány fiúkkal barátkozik akkor K*...A ha a lány pl nem azzal a lány társasággal lóg akikkel tegnap akkor is K...A. Magyarul levegőt is félek néha venni nehogy bárki is azt mondja h K...A vagyok:/
2016. ápr. 15. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!