Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek szóbeli könnyebb mint...

Matek szóbeli könnyebb mint az írásbeli?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam (na jó inkább csak elméleti kérdés),hogy 20% körülire próbálom besaccolni az érettségit és szóbelin felhozom 4-esre :D

Eddig ugyanis csak 40%-ok jöttek össze :/..de ha szóbelin 50-ból 40-et elérek akkor megvan a 4-es. Úgy halottam szóbelin kevesebb a követelmény (vagy csak a 2-eshez?)



2016. ápr. 16. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
matekből nincs szóbeli csak ha 10 %körül vagy és így még nincs meg a kettes.
2016. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szóbelin 50-ből 40 megvan akkor még nem jön össze a négyes. Legjobb esetben is csak hármas lehetsz.

Véleményem szerint a legjobb eset:

Az írásbelin 24 pontot érsz el amivel menned kell szóbelizni, majd a ott 50-ből 50-et érsz el. Így a megszerezhető (írásbeli és az esetleges szóbeli) maximum 150 pontból 74-et érsz el. Ami 74/150 nem elég a négyeshez, mert 49,3%.

2016. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,tényleg..így már 150 pont lesz. Hát lehet nem kell tervezni,hogy szóbelire jussak :D
2016. ápr. 16. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél ennyire negatív, menni fog az :)
2016. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó matekosnak, aki direkt írna rossz írásbelit, könnyebb lenne a szóbeli, mint az írásbeli. De azért ki van ez találva, ahogy #3 levezette. Akik viszont nem kísérletező kedvükben mennek szóbelire, azoknak nem könnyebb, már csak azért sem, mert elég stresszes a helyzet, és terhelés szempontjából sem mindegy, hogy hány szóbelid van egy nap. Láttam nagy benga állat macsót, aki az élet császárának hitte magát, amíg meg nem bukott matekból, de amikor öt szóbeli után kitántorgott a vizsgateremből, a felmosórongy is meg tudta volna verni.
2016. ápr. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!