Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van erre jó megoldás, hogy...

Van erre jó megoldás, hogy hogy osszam be az időm? Vagy kizárt hogy mindent megtudjak csinálni?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy idén vagyok végzős,szóval nemsokára érettségizek és jelenleg nem nagyon tudom hogy osszam be az időm.Nemrég még oktv-re mentem,arra kellett készülnöm,így kevesebbet tanultam más tantárgyakat.Mos viszont több tantárgyat kellene tanulni egyszerre,mert az érettségiig már csak 2 hét van.Szeretnék csinálni érettségi feladatokat,vagy néha készülni az órákra.De nem ez a baj,hanem hogy nem tudom ezt mással összeegyeztetni.Például a tantárgyat,amiből oktv-ztem most is jó lenne tanulnom,mert jó hogy sokat foglalkoztam vele,de szeretnék megcsinálni teljes érettségiket h lássam hány százalék lenne.És még ehhez jönne ,hogy vannak idegen nyelvek,amiket még korábban,sulin kívül kezdtem tanulni,mert érdekeltek,vagy bizonyos okokból szükségem volt rájuk,és ezeket a nyelveket (olasz,orosz) sem szeretném elfelejteni.De ha pár hétig vagy egy hónapig nem foglalkozok vele már kezdek felejteni,főleg az olaszt ami kevésbé erős.

Hogy tanuljak az érettségire is,és hogy tartsam szinten ezt a 2 nyelvet?

Egyébként az is zavar hogy bár szorgalmasabb fajta vagyok,gyakran dönteném kell hogy tanulok vmit amit muszáj,de amúgy kevésbé érdekel,vagy valamit nem létfontosságú de szívesen foglalkozok vele és érdekel.És van egy olyan érzésem hogy nem jut mind2re időm.Csak amit meg tényleg azért tanulnék mert érdekel,azzal azért jó foglalkozni,mert ezáltal magamra is gondolok,és nemcsak a "kötelességekre",meg jó is amikor úgy csinálok valamit hogy nem kell tartani semmi vizsgától,nincsenek kötöttségek.

Szerintem minden maximum akkor férne bele,ha egész nap tanulnék.Beleférhet ennyi minden? Mit tudnék tenni hogy jó legyen?


2016. ápr. 16. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!