Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segitseg az erettsegiben?

Segitseg az erettsegiben?

Figyelt kérdés

Tudom nem ez a kategoria, de hatha tobb valaszt kapok ra.


Hogyan tanuljak meg 20 irodalom, 20 nyelvtan, 20 tori, 40 eü alapismeret tetelt es miket nezzek at matek irasbelire?

Az angoltol nem felek, mert az jol megy.

Tudnatok tanacsot adni, amelyek nektek bevaltak? Tippek gyors es hatekony tanulasra?

Koszonom azoknak, akik hasznalhato valaszt adnak.



2016. ápr. 20. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én emelten érettségiztem tavaly magyarból és töriből,kb 3 napot tanultam mindkettő szóbelijére,és így is meglett az ötösöm. Annyira nem kell rágörcsölni :D Tanuld a tételeket egyesével,mintha egy órai feleletre készülnél. 2-3x elolvasod,majd visszamondod magadnak.

Matek írásbelire nézegesd a függvénytáblázatot,mert úgyis abból fogod kiírni a lényeges dolgokat! :)

Sok sikert!

2016. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól sikerült az írásbeli magyarból, töriből?
2016. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen jól sikerült
2016. máj. 10. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!