Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IDEN ERETTSEGIZOK! Ti izgultok...

IDEN ERETTSEGIZOK! Ti izgultok? Varjatok? Nem feltek?

Figyelt kérdés

Ki hova jelentkezett? Nem izgultok?

Tanultatok ?:)

En Szechenyi Egyetemre jelentkeztem igazsagugyi igazgatasira es tanitoira es elegge parazok de varom is mar.

Ki hogy van ezzel? :)

19/L


2016. ápr. 23. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én emelt angolt és közép matekot/közép törit viszek tovább, amelyik jobban sikerül.


Hajrá mindenkinek! :)

2016. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én már csak a szóbelitől félek, de az még soká lesz, azon még ráérek izgulni :D

írásbelitől nem félek.

Matekot és üzleti gazdaságtant vagy emelt angolt viszek tovább

Angolból emeltezek, két éve van középszintű nyelvvizsgám, csináltam sok korábbi feladatsort, és sok múlik a szerencsén, hogy milyen szövegek lesznek ott.

Matekból rengeteget gyakoroltam, próbaérettségim ötös lett, én ennél többet már nem nagyon tudok kihozni..

Magyar meg üzleti nem vészes

A töritől viszont eléggé félek, közel sem tanultam rá annyit, amennyit terveztem, a napokban kezdtem el szinte átnézni a témákat :D


BGE pénzügy és számvitel szakára jelentkeztem:D

2016. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy ment eddig az írásbeli? :)
2016. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Uh èn mindent nagyon elrontottam, pedig megoldókulcs alapján elèg logikus minden...

Matek kb 80%, magyar 90% körül, töri is 80%... Holnap jön mèg az angol emelt, remèlem, 80 felè megy az is...

Nektek?:)

2016. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem most jön pénteken az emelt német, már most sík ideg vagyok miatta. 18án megyek egészségügyiből középszinten, azt már szinte várom is. :D
2016. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!