Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfogok bukni info erettsegin?

Megfogok bukni info erettsegin?

Figyelt kérdés

Nem megy.

2 eves erettsegi felkesziton vagyok, es az osztalyfonokom info szakos de egy mocskos k**rva orat nem birt megtartani 2 ev alatt.

Most ebben az utolso 3 honapban volt szerdankent 2-3 ig info felkeszitonk. Elotte en utoljara 7.-ben altalanosban infoztam.

Semmit nem tudok.

Nincs laptopom sem amin gyakorolhatnek.

Egy word kifog rajtam

Acces, kompozer, ilyesmik.. azt sem tudom mik ezek...

Mi lesz??

Ram jott a sirogorcs most konkretan, mert tovabb akarok tanulni es amit vinnek ( magyar- angol / magyar - tori ) azokbol mind 5-os vagyok. De infobol en megofok bukni

40 pont az nagyon sok.

Maxon word kene dehat az lehetetlen.

Egy elolab elofej kifog rajtam

Nem fog ez menni

Mit tegyek meg?!?!

Sehol senkinel nem tudok gyakorolni sem....

Kellett nekem a rohadt info...


2016. ápr. 24. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz gyakorolni, akkor halott ügy, ezek után. Készülj a pót érettségire vagy menj el valakihez gyakorolni, még nem késő. Magán tanárhoz például. Előző évi érettségiket csináljatok meg azt sikerülni fog, ha most elkezded. Vagy menj el egy könyvtárba gyakorolni. Valahol gyakorolnod kell, hogy sikerüljön. Ha nem sikerül gyakorolnod, akkor sok sikert, valamit azért írjál érettségin, próbálkozzál, hátha összejön. Ha nem jönne össze, akkor tudni fogod miért nem jött össze. Sok sikert!
2016. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az infó az nem olyan mint a töri hogy benyalod és ötös. Ezt gyakorolni kell. Ha nem tudsz gyakorolni sehol akkor felejtsd el hogy neked infó érettsègid lesz.
2016. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jo😔 😢
2016. ápr. 24. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Még van időd. Szerintem a neten nézz utána,hogy kell megcsinálni egy infó érettségit. Most nem tudom mi az oldal neve, de láttam olyat,hogy videóban megmutatta,mit hogy kell megcsinálni. Ne add fel!

Meg lehet csinálni.

Én is voltam infó érettségin tavaly. 3-as lett csak,pedig nem vagyok jó belőle. Szóval hajrá!

Idén bioszból érettségizem újra, de nem fejeztem még be a tanulást. Még bőven van hátra az anyagból,de nem adom fel,hanem megpróbálom megtanulni. 11-én van a biosz így van még jó pár nap. Angolból is érettségizek emelt szinten, de arra még nem is készültem,pedig jó eredmény kell.

Nem sírni kell,hanem beleadni mindent! Én is egy nagyon instabil ember vagyok lelkileg,sírógörcsöket is kapok néha, de nem adhatom fel. Ha tovább akarok tanulni,akkor meg kell csinálnom.

És ezt ajánlom neked is!

Sok szerencsét :)

2016. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem tudsz beülni egy internetkávézóba, vagy könyvtárba ahol van gép esetleg? Valahogy csak tudsz gépközelbe kerülni és gyakorolni... Még nem szabad feladni. Sok sikert!
2016. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Youtube-on van néhány emberke, aki az előző évek infóérettségi feladatait megcsinálja. Telefonod biztos van, legalább azon keresztül meg tudod nézni ezeket, hogy milyen séma alapján kell csinálni a feladatokat. Excelben mindig ki van írva, hogy mit csinál az adoott függvény, minden sor mutat egy kis segítséget. Accesshez logika kell, de nem sok pontot ér. PPT sem túl nehéz szerintem, ha csináltál már életedben kiselőadást órákra. A weblap meg majdnem olyan, mint a word. Képszerkesztést paintben is lehet, általában nem kérik, hogy valami iszonyat nehéz képet készíts el. Mindenből ha csinálsz egy kicsit, még a 3-as is simán meglesz. Nem tudsz elmenni valakihez gyakorolni?
2016. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért ezt választottad, ha nem megy az infó és régen tanultad. Nem volt más választható tárgy?
2016. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!