Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bü vizsga C kategóriára...

Bü vizsga C kategóriára vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik ezt szigorúan, milyen időtartalmú egy ilyen vizsga? Az a igazság, hogy hamarosan vizsgázni fogok, de javarészt semennyire nem értek az autókhoz műszakilag. Kerékcsere, fülkebillentés, tengelykapcsoló ellenőrzése, téli felkészülés stb. tételek nyilván mennek, ezekhez túlságosan nagy ész nem kell. Viszont a légfékek, kormányberendezés, dízel tüzelőanyag ellátó rendszer és társai számomra teljesen kínai. Volt egy oktatás, 3 óra volt, meg kezünkbe nyomták a kidolgozott tételeket, 22 oldal, magold be. Én ebből az egészből azt szűröm le, hogy lesz@rják mondj valamit aztán átengednek, de az interneten pont az ellenkezőjét olvasom. Nagyon ráparáztam, aki túl van rajta, és hasonló szinten nem volt otthon ezekben a témákban, esetleg egy kis beszámolót kérhetnék?

2016. ápr. 26. 01:03
 1/1 anonim válasza:
Én 6 éve csináltam a "C" kategóriát. Nem akarnám, hogy az én tapasztalatom okán Kevésbé vedd komolyan, aztán esetleg meglepődj, de emlékeim szerint abszolút nem volt olyan szinten komolyan véve, hogy ott valaki is elhasaljon. Nem tudnék már konkrétumokat visszaidézni erről a vizsgáról, de arra emlékszem, hogy nagyjából valóban az volt a történet lényege, hogy beszélj valamiről, aminek köze van a témához. Én országgyűlési választásokat közvetlenül követő időszakban vizsgáztam és arra emlékszem, hogy tkp. az oktatóm által nekem vélt politikai nézetei miatt, melyeket rám vetített, nem kedvelt engem, de az a vizsga ezzel együtt sem volt túl komoly. Stresszelni nem érdemes miatta.
2016. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!