Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2013-as egészségügyi vizsga B...

2013-as egészségügyi vizsga B kategóriára mennyire nehéz? Valaki esetleg a tételeket tudja és van olyan amit mindenképp meg kell mutatni/csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiket szerintem mindenféleképp be kell mutatni, az a mellkas kompresszió és a belégzés, valamint a stabil oldalfektetés. Utána még húzol tételt, és abból is be kell mutatni valamit. Legalábbis nekem még így volt 2009-ben.
2013. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jól mondja az előző, stabil oldalfekvés és teljes újraélesztés (protokollal, vagy anélkül, ez vizsgahely függő).

Ezután húzol egy tételt, van A és B része, elmondod mindkettőt és kész. Rosszabb esetben húzol egy kötést, amit meg kell csinálni (de amikor én voltam, azokat nem csináltatták meg, mert vagy harmincan vártak kint vizsgára...).

Nem nehéz, kaptál könyvet? Én kaptam egy rózsaszínes elejűt, kb. 50 oldal, azt végigolvastam vagy háromszor a vizsga előtti délelőttön és simán átmentem.

(Mindenki átment amúgy, amíg ott voltam, szóval szerintem nem nehéz.)

Sok sikert!

25N

2013. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!