Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor hova vettek fel?...

Most akkor hova vettek fel? Volt már mással is ilyen? Nagyon kéne a segítség

Figyelt kérdés

Megjelöltem a első helyen a Vik-et(pincér,szakács,cukrász) másodiknak a Gourmandot (pincér,szakács,cukrász)

és utolsónak a Giorgio Perlascat(pincér,szakács,cukrász)


A Vikben pályaalkalmasságira elmentem aztán kiderült hogy valamiért a szakács szóbelire mentem el, és a Vikesek úgy kapták meg a lapot hogy első helyen a szakácsot jelöltem meg pedig ez egy nagy félreértés. Én szóltam nekik és a szakácsok kérdezgettek a pincér szakmáról stb stb, én válaszoltam kedves mosolygós voltam. pár héttel utána kaptam a levelet hogy elutasítva. MINDEN SZAKMÁRÓL.


Gourmand, nem néztem meg a honlapot időben. kaptam a levelet nem jelent meg, elutasítva.


Giorgio: ideiglenesen - Pincér 70

-Szakács 72

-cukrász 53!!

Elmentem pályaalkalmasságira írásban volt minden, én meg leírtam hogy miért szeretnék az lenni ami.

Végleges felvételi rangsoron nem vagyok fent sehol. pedig a 150. helyen álló személyt felvették de engem nem. Felhívtuk Győrt ahol ezeket intézik. Azt mondták engem FELVETTEK valahova csak még nem kaptam levelet. Nem mondhatták meg hogy hova. Van olyan hogy elírhatták a végleges rangsort vagy ilyenkor mi??? Nagyon igazságtalanságnak érzem hogy a rosszabb pontszámmal rendelkező személyt felvették engem meg nem. Legalább magyarázatot adnának, de csak annyit mondanak hogy nem tudják, most akkor tényleg menjek szakmunkásba lovásznak vagy varrónak, gyűjtőbe???



2016. ápr. 26. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Van rendkívüli felvételi eljárás is, esetleg nézz utánna, nem kell szakmunkásba menned (Nem tudom, hogy hogy működik, nekem nem volt rá szükségem)

Amikor leadtátok a felvételi jelentkezési lapod, lehet valamit elírtatok...vagy esetleg tényleg az eljárásban történt a hiba.

Mindenhonnan el vagy most utasitva? Mert van egy-két dolog amit nem értek teljesen...

2016. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elutasitottak mindenhonnan. Mi 3× is ellenoriztuk a szakokat sorrendben es minden rendben volt, ugyhogy ott lehetett valami gond. :|
2016. ápr. 27. 13:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Megprobaljuk ezt a fellebezest hatha sikerul bejutnom a giorgioba.. Koszonom a valaszod!! :)
2016. ápr. 27. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül hova jutottál be?
2016. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!