Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális amit érzek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit érzek? Nem érzem magam elég "hasznosnak"? . Mással volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy írjam le.. Szóval eddig 2 barátom volt, mindkettőnek én voltam az első. Pár hónapja összejöttem a 3. barátommal, neki volt már előttem barátnője. Ez még önmagában nem zavar, de néha olyan rossz érzésem van.. Pl volt régen elég komoly balesete, sokáig volt kórházban meg kezelésekre járt, stb, és az akkori barátnője végig mellette volt, és segítette, és néha ilyesmikről eszembe jut, hogy az a lány mennyit tehetett érte, és biztos fontosabb, vagy "különlegesebb" volt neki, mint én. Semmiben nem tudok neki az első lenni, nem tudom segíteni őt semmiben.

Egyébként a kapcsolatunk lényegében tökéletes, összeillünk, imád engem, ki is mutatja, én is imádom őt, semmivel nem utal erre, hogy gond lenne, gondolom csak beképzelem magamnak..

Hogy tudnám ezt kiverni a fejemből?

23/L


2016. ápr. 25. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha az a lány fontosabb és különlegesebb neki, akkor most miért veled jár, miért nem vele?
2016. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lány szakított vele, és tudom, hogy már nem fontos neki, sok éve már, hogy szakítottak, de mégis úgy érzem, én nem tudok annyit jelenteni neki, mint amennyit az első barátnője jelentett neki mikor együtt voltak.
2016. ápr. 25. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges hasonlítgatnod magad másokhoz.

Te TE vagy! Mindenki jön valahonnan, vannak a múltjában emberek, akik egy időben fontosak voltak. Ezekre egy ember feleslegesen féltékeny, felesleges energia összehasonlítani magad velük.

Semmi értelme. Téged saját magadért szeret, azért amilyen vagy. Legyél önmagad és tedd, amit te helyesnek érzel, ne nézd mit tennének mások, vagy az előző csaja.

Most veled van, te meg vele. A múltba való visszatekintgetés nem visz előre.

Legyél egy kicsit magabiztosabb, bízz magadban! Hiszen semmi okod az ellenkezőjére. Egy magabiztos nő mindig vonzóbb, mint aki rettegve hasonlítgatja magát az előzőekhez, vagy másokhoz.:)

2016. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem magabiztos lenni, elég sok rossz tapasztalatom van az előző két kapcsolatomból, de vele sokat fejlődtem, remélem ezt is "leküzdöm", csak nem tudom, hogyan kéne minél előbb elfelejtenem.
2016. ápr. 25. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél egy kicsit pozitívabb.

Nem kell küzdeni folyton. Éljél. Az előző rossz tapasztalatokról ez a srác nem tehet.

Ez nem egy hatalmas probléma, amit le kell küzdeni, ahogy írod, hiszen nincs köztetek semmi baj, csak a te fejedben nincs rend!

Ezért azt javaslom, ha ezt el akarod felejteni, akkor foglald el magad és ne ilyen dolgokon gondolkozz.

TE legyél kerek, egész mindenkitől függetlenül!

2016. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!