Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt mar olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt mar olyan, hogy szemezes kozben nem tudta mosolyra húzni a száját? Szerintetek miert lehetett ez velem?

Figyelt kérdés

szoval, ültem a buszmegállóban, a szemben levő buszmegben pedig az a srac volt, aki tetszik nekem.

Viszonylag messze voltunk, 30 méterre minimum. Éppen ezert nem is biztos, hogy engem nézett. De tegyük fel, hogy megis ramnezett.

A lenyeg az az, hogy elhatároztam, hogy amikor ujra (elvileg) ramnez, akkor elmosolyodok.

Ujra ramnezett, de egyszerűen nem bírtam mosolyra húzni a szamat, pedig nem is biztos hogy engem nézett es ha megis, akkor sem tuti, hogy látta volna es tevyleg akartam, ha mar közelről nem megy.


Mert ha közel vagyok egy nekem tetsző srachoz, akkor szemezni se bírok vele, mosolyogni meg vegkepp nem, annyira beparazok, de mivel eléggé messze volt, ezert nem ertem, hogy miert nem ment?!


Mással is volt mar ilyen?

Szerintetek miert lehet?


16/L


Köszi, aki elolvasta, remelem nem lett tul bonyolultan leírva 😄😁



2016. ápr. 17. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Tök érthető volt, de szerintem semmi nem változik attól hogy szemezel-e vagy nem egy tök ismeretlen sráccal, mivel úgy is kicsi a valószínűsége hogy valaha is újra látod, nem hogy beszélsz vele. Igazából ha nem ismered a személyt, nm egy suliba jársz vele vagy bármi az egész szemezés tök hülyeség
2016. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel a sraccal, akiről írtam 1 suliba jarok :D

Régebben edzesre is együtt jártunk, ott "ismertem meg" ( azert tettem idézőjelbe, mert ez erős túlzás, hogy megismertem, mivel meg csak nem is beszeltunk 😁)

2016. ápr. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!