Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22-23 évesen van értelme...

22-23 évesen van értelme elkezdeni a pilóta képzést? Célom utasszállító repülőt vezetni.

Figyelt kérdés
Nayon szeretnék utasszállító repülőgépet vezetni, imádom őket. A kérdés az, hogy lekéstem e már róla ha 22-23 évesen szeretnék belekezdeni a ppl-be? Tudom h tanulni sosem késő, de azt is, hogy a légitársaságok a fiatalabbakat alkalmazzák. Segítsetek, hogy ilyen esetben mennyire számítok öregnek/fiatalnak.

2016. ápr. 26. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán van értelme, csak vedd figyelembe azt hogy, költséges lesz, és sok idő..és nagy a feszültség, viszont ha egyszer megvan, nagyon sokat tudsz keresni..de ez egy életre szóló dolog, csak akkor ha tényleg ezt akarod csinálni életed végéig.
2016. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akarom. Nagyon. Penzt eloteremtem, idomet nagyon szivesen raaldozom. Ez a legkritikusabb pontom, feltem h sok ez a kor. Koszonom a valaszt. Amint tudok megyek
2016. ápr. 26. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Cirka 40-50 millio a kepzes, es akkor meg csak ki vagy kepezve, nincsenek meg a repult oraid es lehet hogy senki nem fog alkalmazni. Ezert kezdenek sokan stewardkent egy nagy cegnel.
2016. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Űrhajós képzés 50m. [link] Sok sikert hozzá, és még időben vagy. Én is pilóta szeretnék lenni. :)
2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'Ezert kezdenek sokan stewardkent egy nagy cegnel'


Mi az, hogy stewardként kezdenek? Pilóták soha az életben nem kezdtek stewardként, mi köze az utaskísérősdinek a pilótasághoz? Semmi.

2016. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy teljes valasz a kerdesedre :


[link]


Cheers

2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!