Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könvtári töriatlaszban alá...

Könvtári töriatlaszban alá vannak húzva tollal dolgok, és ugye érettségin elvileg elveszik ha bármilyen aláhúzás vagy kiemelés van benne? És ha elveszik akkor mit tehetek, vegyek rendes töri atlaszt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kölcsönözz ki egy másik atlaszt, a tollasat meg szerintem ki kell fizetned.
2016. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már úgy kölcsönözte ki, hogy voltak benne jelölések. De azt hiszem még csak az ilyen kiemeléseket se engedik, viszont nekünk nem nézték át rendesen tavaly, csak szóltak, hogy ne legyen benne semmi. Szerintem már ne vegyél, tavaly végzetteket kérdezz meg, írd ki fb-ra, hogy kinek van olyan töri atlasza amit ismersz, használsz. A lényeg, hogy tudd mi hol van benne, magyarul tudod használni.
2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam kérni mert senki sincs elérhető közelségben meg csak múlthéten tudtam meg hogy egy aláhúzás sem lehet benne nekem pedig alapból bennem volt, így kaptam. nézelődtem könyvesboltokban de seholsem volt már történelem atlasz és rendelni is csak késbőbb tudnak addigra meg más vége is az írásbelinek...nem tudom mit csináljak, félek hogy ezért bukom majd el az egészet
2016. máj. 2. 06:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál? Ezzel érettségiztél? Elvették? Én most fogok, és aláhúznám benne a fontos dolgokat, mert úgy hamarabb észreveszem majd a nagy idegességben, akkor ezt nem szabad?
2019. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!