Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogy érzitek magatokat az...

Ti hogy érzitek magatokat az egyetemen?

Figyelt kérdés

KÁROLI GÁSPÁR ANGLISZTIKA SZAK HALLGATÓK VÉLEMÉNYÉT KÉRNÉM!


Idén fogok érettségizni és mindenképpen anglisztika szakra szeretnék menni, először az ELTE-t néztem ki, második helyre pedig a Károlit írnám, de már nem vagyok benne biztos, hogy így lenne a sorrend... Az ELTE-ről olyanokat hallottam, hogy sznobok és beképzeltek, a Károlin pedig az olvasottak alapján a képzés nagyon jól hangzik, viszont a tanárokról negatívumokat olvastam! Kérlek segítsetek, érdemes odamenni? Megéri? Részleteket!



2015. szept. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én károlis voltam tavaly, bár holland szakos. Nagyon szerettem az embereket, pedig én elég kritikus vagyok ilyen téren. Szerettem bejárni is... Viszont kár itt kérdezősködnöd. Én felvételi előtt azt csináltam, hogy facebook-on kerestem rá károlis, holland szakos csoportokra, és ott választottam egy-két embert, akiket ilyen kérdésekkel zargattam. Szerintem ott próbálkozz, több az esély, hogy válaszokat kapj. :)
2015. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami az ELTÉ-t illeti, passz, de sok eltés lány blogját olvasom, és hát tényleg elég magas lovon ülnek, de ez csak az én véleményem. Az eltének olyan híre van, amitől elszáll egy-két ember, ha bejut oda, pedig náluk sincsenek hű de nagy dolgok. Engem egyszer felvettek oda, de inkább családiasabb környezetre vágytam, így inkább felvételiztem kövi évben a Károlira.
2015. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! :) lehet megfogadom a tanácsod! :)
2015. szept. 4. 21:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Második kommentelő: és ott hogy érzed/érezted magad? milyen a légkör? tanárok? :)
2015. szept. 4. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanarokkal semmi gond nincs, jol magyaraznak, felkeszultek, segitokeszek.

Legalabbis a 90 %.


van olyan is, aki kivetelezik, van aki szemetkedik, van aki bekepzelt.

2015. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!