Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem írásbeli érettségir...

Történelem írásbeli érettségire mennyit tanultatok?

Figyelt kérdés
irjatok tapasztalatokat legyszi a tori irasbeli erettsegirol, mennyit tanultatok ra es hogy milyen lett.

2016. ápr. 30. 16:32
 1/4 anonim válasza:

Nekiültem és gyakorlatilag újratanultam a négy törikönyvet, elejétől a végéig, a szóbeli tételeket is tudtam már akkor, mivel azok is segítenek, plusz az esszéket újraolvastam. Az évszámokból csak a nagyon fontosakat tudtam fejből, egyébként azt tanultam meg, mit hol kell keresni a piros atlaszban, felesleges lett volna több oldal évszámot magolni (mivel amúgy is duplán ellenőriztem volna az atlaszból, egyszerűen nem bírtam volna ki hogy ne tegyem, még ha fejből tudom is a dátumot, szóval csak időveszteség lett volna).

Közepen 98% százalékot értem el.

2016. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár én idén fogok érettségizni de azért leirom.

Én 16 szóbeli tételt megtanultam, plusz egy összefoglalós könyvet olvasgattam.

Nem tudom mennyit fog segiteni de nagyon kéne töriből a 80% ...:(

2016. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elolvastam a töri könyveket meg az előző töri érettségiket megnéztem és 84% lett
2016. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lameminator válasza:
Egyszer újraolvasod az utóbbi 4 év anyagát az akkor használt tankönyvekből. Az is kérdéses, hogy mennyire kell neked a töri, mert átmenni nem nehéz, de rendes jegyért már meg kell küdzeni, mert valami utter bullshit kérdés úgy is lesz benne, amin elbukik az ember. Főleg az esszéknél van az, hogy nem árt vmi minimális háttér tudás,különben nem fogsz tudni hozzá szólni, de ha elég gyökerül teszik fel a kérdést akkor előfordulhat, hogy semmit nem tud az ember még akkor is, hogy ha átvette az adott korszakot. Nekem volt 0 pontos esszém, és 70-80 között volt a pontszámom. Amikor én voltam érettségizni, akkor nem csak töri volt benne, hanem társadalom ismeret meg művtöri is. Az előbbi kimerül harmadikvilágbeli problémákon általában.
2016. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!