Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin előfordulhat...

Érettségin előfordulhat olyan, hogy valaki kimegy wcre de a folyosón várják nagydarab gyerekek és verekedés kezdődik?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt az érettségire szolgáló termek, folyosószakaszok és mosdók elvannak különítve ilyenkor, így nem járkálhatnak arra a nagydarab gyerekek. Másrészt sok iskolában az első három írásbeli nap tanítási szünez, így csak az érettségizők vannak ott.
2016. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
*el vannak különítve
2016. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg a folyosón kell hogy legyen felügyelőtanár, tehát mégha a nagydarabok ott is várnak, elkezdhetsz kiabálni...
2016. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Elképzelhető, hogy elpforduljon, de valószínűtlen. A folyosót felügyeli tanár.
2016. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem fordul elő ilyen. Ha sokan érettségiznek (gimnáziumok, szakközépiskolák), akkor tanítási szünet van az írásbeli érettségik első három napján, ha csak kevesen (szakiskolák néhány szakközepes osztállyal), akkor az érettségire szolgáló termeket elkülönítik a többitől. Mondjuk egy folyosószakaszt vagy emeletet lezárnak, azt' ott van az érettségi. Az érettségizőkön kívül senki sem kószál a vizsgára fenntartott területen, nagydarab "tezsvírek" meg főleg nem. A vizsgázók közül pedig nem jöhet ki egyszerre 4-5 a folyosóra, hogy megverjék azt, aki csúnyán nézett Rikárdó kishúgára.
2016. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hadd meséljek..Southside 8kerben nőttem fel, ott is érettségiztem. Amikor a matekot írtam ki kellett mennem vizelni, de a folyosón vártak, mert tartoztam az arcoknak egy nagyobb összegű zsetonnal. Úgy volt, hogy rendezzük. De nálam nem volt pénz természetesen. Szóval odaálltak elém. Elég nagydarabok voltak, totál hegyomlások, külön válogatta ki a maffiafőnök őket a speciális misszióra. De szerencsére csak ketten voltak. Az egyiket fejberúgtam acélbetétessel, a másikra rádobtam a bomber dzsekimet és amíg nem látott addig bevertem neki a gyomrába egy párat, utána felrúgtam és a beesett a biológia szertárba. A tanár kijött, megkérdezte mi történt. Erre annyit mondtak, hogy elestek. Én elmentem még WC-re és itt vége is lett.


Üdv, TRIPLE OG

2016. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen szakadok mint állat :'''DDD
2016. máj. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!