Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem fog menni a...

Félek, hogy nem fog menni a matek érettségi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jártam 4 éven keresztül minden héten 1 alkalommal különórákra is de így sem megy. Csináltunk próbaérettségit többször is de sose értem el a kettes szintet, ezért nagyon félek. Nem tudom elkezdeni magamtól a feladatokat sem. Ha nem fognak segíteni akkor nekem sose lesz meg matekból az érettségim. Mit tegyek?
2016. máj. 2. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!
2016. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bízz magadban. Én is jártam, egy héten volt, hogy 3-szor is, de összeteszem a két kezem ha meglesz a négyes.

Pedig minden feladatsort megcsináltam. Aki nem ilyen beállítottságú, az nem tehet róla, hogy nem az erőssége. Úgy hallottam (lehet nem igaz), hogy most első rész lesz nehéz, második könnyebb.. És a második részben nem nehéz pontokat összekapargatni! Menni fog! :)

2016. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan hallottad kedves előző? :)
2016. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondták nekem is, aki meg mondta nekem.. ő egy tanártól hallotta. Remélem így érthető nagyjából. De erre ne nagyon alapozzunk. Mert én azt hittem, hogy most érvelni az erkölcsről kell, mert olvastam valahol.. de még véletlen sem arról kellett.:D

Úgyhogy ez körülbelül 20%, vagy annyi sem.

2016. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha igaz a legenda akkor most könnyebbnek kell lenni a mateknak mint a tavalyinak. A tavalyi matek érettségi átlaga lett a legrosszabb az elmúlt 5 évben. Általában ilyenkor következő évre azaz mostanra mindig picit könnyebb. De ugye ez változó kinek mi a könnyebb.


Azt is megfigyeltem, hogy a májusi érettségik között a páros év mindig könnyebb volt egy kicsit. (májusiakat megcsináltam mind)


Remélem sikerült egy kicsit megnyugtassalak. Egyébként már nem tehetsz semmit. Max. megcsinálsz 1-2 első rész (45 perces) feladatsort az előző évekből.

2016. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De hogyhogy sose éred el a kettest? Akkor hogy jutottál el az érettségiig? Nem kötekedni akarok, de ugye tudod, ha csak bejártál az nem jelent semmit tanulni is kell otthon mellette vagy kellett volna.


Amúgy ha nem sikerül nem dől össze a világ. Vannak olyan OKJ-s képzések ahova nem kell érettségi (legalábbis én így tudom).


Vagy otthon maradsz, fizeted a TB-t és jövőre normálisan felkészülsz matekból.

2016. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak a tanár jóindulata miatt jutottam idáig és azért, hogy meglegyen az osztálylétszám.

Megírtam, kaptam segítséget és ha minden igaz akkor kb 12-15 pont összejött az első részből, azaz mehetek szóbelire. A második részből semmit nem tudtam, csak az egyiknek a felét ami 5 pont, de nem biztos, hogy helyesen van megoldva. Hát mindegy. Remélem azért szóbelire mehetek.

2016. máj. 4. 16:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyébként meglett :D

Thank you God :*

2016. júl. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!