Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 nap alatt emelt infóra...

5 nap alatt emelt infóra felkészülni, minimum 45% kellene?

Figyelt kérdés

Van már közép informatikám, az 84%-os lett. Hogyan készülhetnék 5 nap alatt fel az informatika emeltre? Programozni úgy ahogy tudok, abból nem számítok sok pontra. Eddig nem nagyon készültem (csak fakultáció), mert más utat akartam választani, de már csak ez a lehetőségem.


Tudnátok ajánlani bármit is? Illetve sikersztorikat mondani (az önbizalmam növelése miatt; igaz sztorikra gondolok)?


Előre is köszönöm szépen!



2016. máj. 3. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajrá, Kovácsné!
2016. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Készítettem már föl valakit Excelből 1 hét alatt bukott vizsgából 85%-osra, de most nincs időm sajna. Nem lehetetlen, magántanár és/vagy sok gyakorlás.
2016. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.feladat world/ppt/weblap+grafika(paint) 30pont

2.feladat excel táblázatkezelés 15pont

3.feladat adatbázis 30pont

4.feladat algoritmus és adatmodellezés (programozás) 45pont


Ha az első két feladat és a szóbeli vizsgád hibátlan lesz akkor megvan a 45%.

2016. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt tudom, de azért köszi.


Főleg a progival és az Access-el vannak gondjaim, magyar nyelvű tutorialokat nem találtam, amik hasznosak lennének érettségire. :/

2016. máj. 7. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
#3. Az adatbázis jegyzeteimet meg tudom adni, ha érdekel írj rám privátba.
2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!