Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az atlasz segítségével összele...

Az atlasz segítségével összelehet hozni egy kettest a holnapi törin?

Figyelt kérdés

semmi tanulás nélkül.

Van benne annyi információ?


2016. máj. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha vannak korábbi -legalább halvány- fogalmaid az egyes történelmi korszakokról, eseményekről. Nyilván vannak, ha eljutottál idáig.
2016. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írásbelin talán igen, de szóbelin nem, az túl kevés lenne.
2016. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze, szóbeli teljesen más, halvány fogalmaim vannak :D
2016. máj. 3. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok neked, mert én se tanultam :d
2016. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Közel hármast értem el anno 0 tanulással töriből úgy, hogy az esszékhez hozzá se nyúltam, szóbelin pedig 1 az 1-ben felolvastam ami a segédletben volt. Igaz, azóta újratettem kicsit jobb lett :)
2016. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni, hogy a diákok érettségin, mért csak a kettesért hajtanak, mikor biztos van bennük több is, csak lusták.
2016. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

valszeg nem sikerult felkelteni bennuk az erdeklodes, plusz kelloen motivalni oket. nekem a kozepsuli alatt egyetlen egy tanaromnak sikerult motivalnia, hogy tanuljam a targyat, azt se tudatosan tette, csak gondoltam hamar elszolta magat nezzuk mennyire kovetkezetes... mak h miutan teljesitettem, nem felejtette el a dolgot.


gondolj bele: rajta kivul meg egy tanarra mondanam, hogy igen o tenyleg tanar, es ez viszont nem csak kozepsuli hanem 12 ev alatt gyult ossze. 12 kozoktatasban eltoltott ev es 2 db tanar... es sajnos fogadni is mernek ra, hogy a tobbseg is hasonlo aranyokat tud felmutatni. ja es azt nem is emlitettem hogy top40-en beluli a suli orszagszinten.

2016. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez így van, ahogy előttem szóló állítja, talán a közoktatás reformjait nem a tankönyvekkel kéne kezdeni...

Nekem is voltak hitvány, utcáról beesett emberek az oktatóim, nulla pedagógusi érzékkel és múlttal. Mondanom sem kell, hogy mennyire nem tudták kezelni a diákokat.

Például két történelem tanárom is volt középiskolában, egyik egy vérkomcsi, mindent szóról szóra visszakérdező áspiskígyó volt, másik meg csak tanárnőcske. Egyik sem tudta igazán megszerettetni senkivel sem a tárgyat. Később mikor újraérettségiztem történelemből, elkértem egyik haveromtól az emelt szóbeli tételeit amikért felkészítőn fizetett, azokból készültem fel. 4 év anyagát sikerült 1,5 hónap alatt benyakalnom úgy, hogy az emelt szint volt. Lehet az érdeklődés hiánya, lehet az órák tagoltsága, sulis dekoncentráltság, figyelmetlenség, hosszú órák úgy, hogy csak hallgattam a rizsát, lehet a tanárok rosszul oktatottak. Sosem derül ki már, de 4 év alatt én sík hülye maradtam töriből.

2016. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!