Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem érettségin már...

Történelem érettségin már csak 1 atlaszt lehet használni?

Figyelt kérdés

Visszanéztem néhány tavalyi kérdést, mindenhol azt írták, hogy többet is be lehet venni. A suliban több töri tanárt is megkérdeztem, de mindegyik azt mondta, hogy csak 1-et lehet használni.

Most akkor tavaly óta változtak a szabályok vagy a tanáraim tudják rosszul?



2016. ápr. 27. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért, hányat használnál?
2016. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kettőt.

A piros mozaikost és a cartographia-t.

2016. ápr. 27. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
eddig is egyet lehetett szerintem.
2016. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Annyit viszel be, amennyit csak szeretnél. Én is ezt a kettőt fogom, én emeltezek ugyan, de szerintem középszinten is ugyanígy van. Ha 6-ot viszel akkor hatot néznek át ha csak egyet akkor egyet. Sok sikert! :)
2016. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes kérdés, elvileg bármennyit bevihetsz. Gyakorlatilag nekem tavaly nem engedte a tanárom töriből. Matekból viszont bevihettem kétféle függvénytáblát is. :D


Atlaszból szerintem a piros a legjobb. ^^

2016. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Én novemberben érettségiztem és kettőt is lehetett használni, sőt ahol érettségiztem ki is tették és javasolták is a 2 fajta atlaszhasználatot, pedig számomra idegen iskola volt!
2016. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok lehet használni 2012 es kiadásù cartographia natancsárga szinű atlaszát melynek pajzsán egy oroszlán van? Azért kérdem mert kronològiát is tartalmaz hogy ez nem gond mert itt ott azt olvastam olyat nem lehet amibe kronolôgia van
2016. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet többet használni, és lehet kronológiásat. Azon egyszerű oknál fogva, hogy a vizsgaszabályzat nem korlátozza, és akkor a tanárok sem tehetik.
2016. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!