Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek milyen tippjei vannak...

Kinek milyen tippjei vannak vizsgaidoszakra? Mit tanulsz?

Figyelt kérdés

En most jogon vagyok negyedeves.



Amikor tanulok, mindig azt a targyat veszem elore, amitol kevesbe felek. Mert akkor biztosan meg lesz tanulva ez is, hiszen igyekszem eljutni odaig, hogy a nehezebbet tanuljam inkabb. :D


Ezen kivul nagyon sok vizet iszom, amikor leulok tanulni. Sokkal jobban fog az agyam, ha minden megtanult paragrafus utan iszom egy kis kortyot.


A paragrafusok kozott egyebkent is 1 perces szunetet szoktam tartani, nagyobb egysegek utan pedig 5-ot, kozben megsimogatom a kutyam, elmegyek mosdora, eszem par falatot, ilyesmi. Neha gumicukorral osztonzom magam, hogy minden megtanult oldal utan bekaphatok egyet. :D


Ti hogyan csinaljatok?


23L


2016. máj. 4. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is jogon vagyok. :)


Első két hétben letudom az összes "könnyű" vizsgámat (közgáz, filozófia, szoc., jogi infó), és a harmadik-negyedik hétre rakom a nehezeket (róma, polgári jog, büntető jog, nemzetközi jog stb, egy félévben általában nem szokott kettőbél több lenni ami tényelg húzós). Így ha valamiből bukok, akkor marad még időm újra menni.

Bár eddig minden elsőre meglett:D

2016. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyes vagy akkor. :D en jol le vagyok maradva, de ugy nez ki, legalabb nem csuszom.
2016. máj. 4. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így ahogy te . Plusz veszek egy nagy doboz fagyit a vizsgaidőszakra,ha már teljesen kivagyok,azzal szoktam vígasztalni magam:D
2017. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!