Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tanuljak...

Szerintetek mit tanuljak holnapra angolra?

Figyelt kérdés

Nem tudom..csak én vagyok vele úgy hogy piszok fáradt vagyok már ? :/

Pedig a holnapi angol nagyon számitana :(((


2016. máj. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a levélírást nézem át még egyszer. Másra nem nagyon lehet felkészülni egy nap alatt.
2016. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én megcsináltam már egy komplett angolt meg megakarok mégegyet hattól, este meg átnézem a levelet és kész.Jobbat nem tudok :(
2016. máj. 4. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Először nyugodj le, az írásodból azt következtetem, hogy ideges vagy emiatt. Igyál teát, hozzá meg egyél kekszet, szépen leülsz és átnézed. Ha kell, vigyél kabalaállatot holnap, hogy otthonosabb legyen a terep.
2016. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OFF:

Valaki linkelne egy oldalt ahol le van írva milyen levél fajták szerepelhetnek? És ezeket hogy célszerű megoldani?

Az angol tudásom hogy is mondjam.. kissé elmarad az elvárttól és az egyetlen esélyem hogy meglegyen bőven a kettes ha írok pár jó levelet :D

2016. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, eskü fárasztóbb ez a pár nap érettségi,mint minden nap bejárni 8ra suliba..
2016. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!