Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pesti egyetemeken tényleg...

Pesti egyetemeken tényleg kicsi az esély bekerülni koleszba?

Figyelt kérdés
Szent István egyetemre szeretnék menni, de albérletbe nem szeretnèk költözni, drága is lenne illetve sem egyedül sem idegenekkel nem laknék szívesen. Többen is mondták hogy koleszba bekerülni alig van esély, ez tényleg igaz?
2016. máj. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mázli, mert a SZIE nem pesti, így ha elég messze laksz, akkor bekerülhetsz.
2016. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Győri vagyok. De a nem pestit azt hogy érted? Èlelmiszertudományi karra jelentkeztem, ami korábban corvinushoz tartozott. és igaz hogy nem Pesten hanem a budai részen van xD
2016. máj. 5. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a koleszban is lesznek szobatársaid? Csak azért mondom, mert elég fura azzal érvelni, hogy nem laknál szívesen idegenekkel együtt...
2016. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom, de egy lakásban mégis más idegenekkel lakni mint koleszban xD
2016. máj. 5. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a lakásban van különszobád, a koliban nem biztos :D
2016. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a szobatársak zavarnak, hanem egy lakást megosztani idegenekkel nagyobb felelősség stb.. Meg a koliban jó eséllyel sulitársakkal lakom. De a fő érv az hogy az albérlet drága
2016. máj. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!