Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szüleim amikor kicsi voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim amikor kicsi voltam és rosszat csináltam csúnyán elvertek fakanállal. Azonban most tizenévesen izgat a gondolat hogy valaki megint elverne úgy. Ez mennyire normális? és mennyi az esély hogy elmúlik? Igazából csak erre tudom kiverni. F

Figyelt kérdés
pl olyanokra tudom csak kiverni hogy rossz jegyet kapok és kiverik a seggem fakanállal vagy szemtelenül beszélek és ezért vernek el fakanállal. már nem vernek el a szüleim, de még néha megfenyegetnek vele és az is izgat titokban.
2015. okt. 1. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly :D Amikor rossz vagy a szüleid mondják hogy viselkedj mert elő kerül a fakanál, te meg át konvertálod a perverz agyaddal úgy hogy fuck anal :D aztán már áll is a répa :D De amúgy csak viccelek, minden embernek van valami perverziója :)
2015. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
get anal, and a fakanál
2015. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elverlek szívesen ha akarod :DD 15/f írj
2015. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallod velem is pont ugyan ez :D
2015. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem keress fel egy pszichológust. egyrészt, mert csak erre tudod kiverni...sima szex vagy más nem izgat fel ennyire? de még okés is lenne h izgat valamilyen szinten a verés, nekem is bejön ha elverik a popsim:D persze nem durván. de engem nem bántottak kiskoromban a szüleim. ez neked szerintem inkább komoly lelki probléma, h most meg ez izgat.
2015. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így működik. Engem is vert anyám, és durván mazochista lettem. Később jártam pszichológushoz (nem a szexuális beállítódásom miatt), és akkor tudatosult, hogy mennyire gyűlöltem valójában a verést. Egy tizedmásodperc alatt múlt el minden mazochista hajlamom! Azóta max. az izgat, ha a párom a fenekemre csap, szigorúan csak kézzel, és nagyságrendekkel jobban tudom élvezni a "normál" szexet, legyen akár gyengéd, vagy vadabb.
2015. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pszichológusok számára ez jól ismert dolog, aminek idegélettani oka van. Az ülőideg a comb hátsó felén fut le, ingerlése (akár veréssel is) szexuális ingert jelent, ami kisfiúknál merevedést idéz elő. Persze lányoknál is létrejön az inger, csak nem ilyen látványos formában. Ha ez rögzül, akkor megy tévútra a dolog.
2015. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elverlek
2015. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz!

De ha neked ez tetszik, csinálj amit akarsz!

2016. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!