Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fellebbezés eredményét...

A fellebbezés eredményét mennyi idő múlva küldik vissza? (ma volt a beadás határideje)

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint a központi írásbeli eredménye elleni fellebbezés :)
2016. máj. 6. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:

De még ki sem javították!


Én ezt nem értem.


??

2016. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te az érettségire gondolsz? Mert én most a középiskolai felvételiről beszélek,most 8.-as vagyok :))
2016. máj. 6. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Az érettségire gondoltam, valóban! :D


Akkor elnézést.

2016. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi probléma :)

De az eredeti kérdésre nem tudod a választ? mert már nagyon várom hogy visszaküldjék,de amúgy 99% hogy elfogadják,mert nagyon sok versenyeredményem van meg ilyesmi

2016. máj. 6. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

az ilyen hivatalos iratoknak általában 14 munkanap az elbírálási ideje (szombat és vasárnap nem munkanap, ezért azok nem számítanak bele a 14 napba); meg ugye egy hét mire postán megérkezik kb.

úgyhogy szerintem 2-3 hét múlva megtudod a választ

2016. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 7. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!