Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális hogy a felvi.hu-n az...

Normális hogy a felvi.hu-n az ELTE már feldolgozta minden adatom, de a Széchenyi Egyetem még nem?

Figyelt kérdés

ELTE-re ovodapedagógusnak jeletnkeztem utolsó helyen

Szechenyi Egyetem-re pedig tanitó szakra jelentkeztem.

E-felvin az ELTE-nél látom hogy feldolgozott minden dokumentumom, viszont Széchenyi Egyetem még nem.

Hivjam fel őket hogy mi ez?

Feldolgozás alatt áll már vagy 1 hónapja.

Ez mitől van?


2016. máj. 6. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tessék? Ezt miből szeded? A jelentkezést nem az egyetemek dolgozzák fel, hanem a felvételivel foglalkozó pár ember, az egyetemeknek az égvilágon semmi köze a dokumentumaidhoz.
2016. máj. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a jelentkezéseim mellett a dokumentumoknál ott van hogy hova kell az adott dokumentum, és az Elte mellett ott van hogy feldolgozva, viszont Széchenyinél nem. Ott az van hogy feldolgozás alatt.
2016. máj. 7. 01:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj már nekem erről egy PS-t, mert nem értem. Nálam van egy dokumentumok menü, ott tudom megnézni a státuszokat. De nincs ott semmi más, hogy melyik egyetemre kell.
2016. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oksi:)
2016. máj. 7. 02:20
 5/11 A kérdező kommentje:
2016. máj. 7. 02:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy várjál... Pedagógusin meg tanítón van ugye pályaalkalmassági még a tavasszal, amit fel kell tölteni. Lehet, hogy arról beszélsz? Mert azt nem tudom, hogy néz ki, vagy jelzi-e a rendszer, melyik suliba kell, de azoknak a feldolgozását is a felvi végzi, nem az egyetem. De felesleges felhívnod őket emiatt. Rengeteg papírt kell végignézni, nálam is hetek teltek el az érettségi és a tanúsítvány feldolgozása között.
2016. máj. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát ez az amit belinkeltem most Neked
2016. máj. 7. 02:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, közben rájöttem, miről lehet szó. De nem kell izgulnod, fel fogják dolgozni, valakinek csak júliusban jutnak el odáig.
2016. máj. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát remélem :/
2016. máj. 7. 02:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ponthatár kihirdetés előtt legkésőbb egy vagy két héttel meg kell történnie, hogy akinek rossz pontszámot ítéltek meg, az tudjon reklamálni. Szóval nyugi, most még annyira nem foglalkoznak vele, majd az érettségi végén állnak neki igazán.
2016. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!